ZimnyJerzy ( U Jeżynki ;D )

Discussion in 'Gracze' started by MOD_ZimnyJerzy, Dec 21, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Witam :D Można tu pisać o wszystkim włącznie ,że Skargami :D

    Mam na imię Robert i jestem starszy od laski Mojżesza :D
     
    ๖ۣۜSpartanin likes this.
  2. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    a ja wisze Mojżeszowi 5 zl :D
    siemanko : )
     
  3. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Witaj miło. Zmieniłem nazwę tematu na odpowiedni:p , pozdrawiam.:)
     
  4. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Siema,co tak BP knuje ? jako Mojżesz zdrac rabek tejemnicy ;)
     
  5. Kurcze to oddawaj :D
    Siemka :D Dzieki juz poprawiłem :D Ehh popsułeś mi cały system :D :p
    Ja nic nie wiem ale może cos dobrego :D
     
  6. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Nie żebraj :D stary ja muszę oszczędzać :D
     
  7. Ehh no to juz nie zobaczę piataka :( To dawaj 30 :D
     
  8. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Od razu jaka podwyżka :eek:
     
  9. Normalnie sie płaci piatke a cwaniak 30 :D No nie mów ,że nie znasz tego :D:p:p
     
  10. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Ja jestem strasznie rozkojarzony ostatnio.
     
  11. Hahaha domyslam sie z jakiego powodu :D Nie przejmuj sie kazdy tak ma :D Ja tez chodze jak na szczudłach :D
     
  12. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Ale ten powód jest bardzo miły :D Jak to się mówi, udało się :D
     
  13. No to gratuluje bardzo mnie to cieszy :)Tak powinno byc i tak trzymaj :D
     
  14. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Odwaga górą nie? :D
     
  15. Sie wie :D Trzeba sie zebrac hihi ale ważne ze jest gitarrrra :D
     
  16. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Kiedyś trzeba dorosnąć :D
     
  17. Nadszedl ten moment i trzeba to opic :D
     
  18. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    To już było tydzień temu. Pisałem Ci na gmailu nawet :D
     
  19. Wiem wiem :D Mówiłeś mi jaki masz plan :D
     
  20. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    No ale jakbym się miał tego trzymać było by to aby wczoraj. Wykorzystałem inną sytuację :D