Kolejny 1 poziom pokładów

Discussion in 'Pomoc' started by ☆EMΣЯGΣПCY☆, Aug 26, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ☆EMΣЯGΣПCY☆

    ☆EMΣЯGΣПCY☆ Koneser forum

    i znów nie wiadomo po co :
    Ahoy Pirates,

    We are planning to sync shortly! After the sync you will be able to upgrade each of your upgradable decks 1 level more!

    Your Seafight team

    a tu link
    https://www.facebook.com/seafight?fref=nf
     
  2. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    wiecej pokladow to wiecej kulek a kulki w dziale platnosci :)
    Dla Bp wiekszy zysk...
     
  3. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Jeśli nie wydarzy się nic nie przewidzianego to dziś :)
     
    Last edited by moderator: Aug 26, 2014
  4. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    jaki koszt , tego czegoś ?
     
  5. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Osobiście nie posiadam jeszcze pełnych informacji :)
     
  6. ZegarmistrzSwiatlaPE

    ZegarmistrzSwiatlaPE Czeladnik forum

    hahaha niedługo będzie można do 10 poziomu pokłady uszlachetnić i mój kajaczek na hita będzie, jaja to są jakieś :p
    PS. teraz jestem na 3 hity hahaha
     
  7. SunnyBoy

    SunnyBoy Czeladnik forum

    Wam też gra nie działa?U mnie LOST CONNECTION:eek::cool:
     
  8. i koniec uszlachetnia he
    2014-08-26 17:11:09Kupiono poszerzenie statku: 10 x Belka (poziom 2) -23'500 Perły
    2014-08-26 17:10:22Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:10:20Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:10:17Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:10:14Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:10:12Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:10:08Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:10:01Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:09:02Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:08:58Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:08:54Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
     
    Last edited by moderator: Sep 21, 2014
  9. bo bedzie res za 18 min jeszcze
     
  10. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    2014-08-26 17:31:20Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:31:17Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:31:15Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:31:13Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:31:11Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:31:09Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:31:06Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.
    2014-08-26 17:31:04Uszlachetniłeś normalny pokład do pokładu kryształowego.

    U mnie tez xD
    Tylko nie dadza mozliwosc uszlachetnienia 60funtowek :p
    Reset za okolo 10min
     
  11. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    2024 kryształów koszt uszlachetnienia
     
  12. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Tak wlasnie FAQ juz uzupełnione ;)
     
  13. Zielony

    Zielony Czeladnik forum

    Coś wyczuwam, że na dniach dadzą te 60ft, a to dali tak specjalnie zeby z kryształków sie wypsztykać
     
  14. [PolishPower][MM]

    [PolishPower][MM] Czeladnik forum

    Dobrze,że było 10 60f 5lvl w zapasie, 2k kryształów to nie jest dużo.
     
  15. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    drogie to to nie jest :D
    U mnie 22 armaty sa na 0 poziomie :( Dlatego dawac mi możliwość uszlachetnienia :D
     
  16. Teodor!!!

    Teodor!!! Mieszkaniec forum

    no też mi się tak wydaje :)
     
  17. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wyjątkowy talent

    a na mapę się wejść nie da,przynajmniej ja nie mogę. Był komunikat,że wersja klienta jest nieaktualna,wiec wyczyściłem ciasteczka itd,i nie wczytuje mi nawet...
     
  18. ...pirat13...

    ...pirat13... Koneser forum

    a belki tylko hp daja?
     
Thread Status:
Not open for further replies.