[»Ŧ«] †Fenix† PL1

Discussion in 'Bractwa' started by §éXì☆Lålâ.[PL-], Jan 4, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Grubo sie mylisz przyjacielu mojej kozy
     
  2. LPH-PL

    LPH-PL Forumowy żółtodziób

    juz mi sie udalo dziekuje :)
     
  3. podobno marker miał składac podanie bo XXLki szturma nie mają
     
  4. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Jaki macie adres ts
     
  5. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

  6. Hevelius

    Hevelius Forumowy żółtodziób

    Cześć czy przyjmujecie do bractwa
     
  7. Maly_WENDROWNIK[BAD]

    Maly_WENDROWNIK[BAD] Młodszy ekspert

    teraz to już do RE musisz składać podanie :p
     
  8. SEBA[MSZ]

    SEBA[MSZ] Okazjonalny autor

    Witajcie :)
    Niedawno przy rozmowie z piratami padł temat tych moich starych piosenek..
    Czy są tu jeszcze gracze z Morskiej Szarańczy [MSZ], Plagi Oceanów [PL-], bądź starego Fenixa [»F«] ?
    Po usunięciu portalu wrzuta.pl straciliśmy wszystkie utwory.. może ktoś gdzieś coś ma?
    Pamiętam, że ktoś z PL- nagrywał na płytę przed zlotem...
     
    BA_Tefnut likes this.
  9. Boniek100

    Boniek100 Forumowy żółtodziób

    czesc seba to gacek tak na pytanie
     
    SEBA[MSZ] likes this.
  10. OPUSZCZONE_PORTY

    OPUSZCZONE_PORTY Aktywny autor

    wyjatkowo *** klan, nie polecam, jeszcze ten "krason" o matko



    Proszę o zachowanie kulturalnego tonu wypowiedzi. MOD_Blendsky
     
    Last edited by moderator: Jul 1, 2018
  11. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Witaj Seba:) Kalinas ma nagrane ponoc:)
     
    SEBA[MSZ] likes this.
  12. wampir2525[™±™]

    wampir2525[™±™] Młodszy ekspert

    szukam bractwa mam 22 lvl i posiadam ts3 i gram na pl1
     
  13. SEBA[MSZ]

    SEBA[MSZ] Okazjonalny autor

    Pod jakim tagiem teraz się bujacie? :)
     
  14. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Wznawiamy nabór do Bractwa:) Chętnych zapraszamy:)
     
    †GiMi™[™±™] likes this.
  15. sþєєd77√iþF00

    sþєєd77√iþF00 Okazjonalny autor

    A kto że starych Feniksów albo PL- jeszcze u was gra?
     
  16. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Sama stara Ekipa:) nikt Nowy:)
     
  17. TARAPTOR™

    TARAPTOR™ Czeladnik forum

    `Parodia''
     
  18. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Moze byc i Kabaret a nawet Dramat:)
     
  19. sþєєd77√iþF00

    sþєєd77√iþF00 Okazjonalny autor

    Sama stara ekipa znaczy tylko Krasoń? Gdzie ami itd? Jak mi Die wydaje Sofia w Rip więc nie do końca prawda
     
  20. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Zostali Najlepsi:)