Rozmowy Event " Zapoluj na Trio Posępnej Fali "

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by BA_PP187, Nov 8, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wyjątkowy talent

    Acha,no to ciekawie,a misji przyjąć się nie da,bo robi logout z mapy po kliknięciu na zleceniodawcę. Super.......
     
  2. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    chyba brzydkie statki mamy i nie chcą nam dać misji, anie żaden błąd o którym nikt nie wie i go nie zgłosi :p
     
  3. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wyjątkowy talent

    Już zgłosiłem do PT,że chodzi o wszystkich zleceniodawców.
    Ja mam ładny statek :p
     
    BA_PP187 likes this.
  4. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    nie no problem musi leżeć po naszej stronie, bo w tej grze nigdy nie było jakichkolwiek błędów czy tym podobnych rzeczy:D:D
     
  5. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Czy to BP nie umie zrobić czegoś nie rozwalając innej rzeczy. Nie można przyjąć żadnej misji
     
  6. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Niektórzy gracze nie mogli przyjąć misji więc BP zamiast naprawić błąd, wyłączyła wszystkim graczom wszystkie misje a co tam jak się bawić to się bawić.
     
  7. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Programiści BP banda amatorów...
     
  8. *FREDDY_KRUEGER*

    *FREDDY_KRUEGER* Okazjonalny autor

    Dalej misji eventowych nie można pobrać
     
  9. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wyjątkowy talent

    I dobrze. Skoro ja nie mogę zrobić misji żadnej,to dlaczego Wy macie robić? Napisałem do PT,że nie mogę zrobić żadnej misji wszędzie. Macie kapitanów,darowanych przez BP,niech Wam robią.