Rozmowy " Na mrocznych i burzliwych wodach "

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by BA_PP187, Nov 16, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ...AssassiN...

    ...AssassiN... Okazjonalny autor

    no i nie działa nie można po raz kolejny wymieniać u handlarzy beczecz grogu nasuwa się myśl na piszą że aktualizacja naprawiła wszelkie problemy. Jestem ciekaw czy za pare h jeśli się zaloguje to czy będe miał taką samą ilość grogu na statku czy te.wezmą mimo że u handlarzy nie da się ich wymienić a trzeba by jeszcze nadmienić że statków ewentowych nie ma za dużo po mapach, oczywiście nie mam na celu obrażanie nikogo tylko wykrzyczenie tego co mnie dziękuje
     
    Last edited by moderator: Nov 17, 2022
    1RySiEk1 likes this.
  2. «†ρισяu膻ρℓ-

    «†ρισяu膻ρℓ- Okazjonalny autor

    dział płatności działa bez zarzutu
     
  3. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Przecież tych botów wgl nie ma!! Ile ich jest 1 na mape na tylu graczy to jest jakaś kpina:mad: niech sobie już przestaną z graczy żartować i jeśli ma tak jakiś event wyglądać to lepiej żeby wgl go nie było bo każde wprowadzanie eventów wiąże się z masą błędów i lagów :mad:
     
    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ likes this.
  4. Teletubis245777

    Teletubis245777 Aktywny autor

    Wiecej kasy placcie to moze wkoncu po 20 latach uzbieraja na nowy serwer ;D Ja niewiem jak mozna chociaz 1 zl za te gre placic :)

    Pozdrawiam wplacających :D
     
    BA_PP187 likes this.
  5. *FREDDY_KRUEGER*

    *FREDDY_KRUEGER* Okazjonalny autor

    Informatycy do wymiany nic nie potrafią dobrze zrobić żenada bleee
     
  6. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    zrobicie coś z tym eventem czy tylko nieliczni mogą coś wymienić
     
  7. Polish_Soldier

    Polish_Soldier Okazjonalny autor

    Proponuję dać do sklepu rzeczy dostępne za beczki i już
     
  8. AVE_CEZAR86

    AVE_CEZAR86 Czeladnik forum

    Seafight świetna gra super eventy nic tylko siadać i grać. hahahahahahahhaahah
     
    ☆Vıпcı☆ likes this.
  9. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    brawo dla pseudo tworcow gry i ich programistow. niestety przez takie bledy ludzie odchodza a BP nic sobie z tym nie robi.zero poprawy co do gry, ale jak widza $ za pakiety to jest git. zacznijcie cos robic z ta gra bo naprawde stracicie w oczach ludzi bardzo duzo. a co do tego "eventu" o ile mozna to tak nazwac to lepiej jak to wylaczycie i zaczniecie prace nad eventem zimowym bo znajac wasze mozliwosci to serwer bedzie niedostepny przez kilka dni :D
     
    janrobak likes this.
  10. Rocky

    Rocky Czeladnik forum

    przepraszam a gdzie te boty eventowe pływaja? :D
     
  11. Kafes999

    Kafes999 Czeladnik forum

    się handlarze nie pojawili na mapach które wskazuje "gwiazdka".. czy gdziekolwiek sie wynurzyły ???
     
  12. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    o ktorej powinni pojawic się handlarze? a i admirał oczywiście nie wyskakuje. Po kij wprowadzacie event który nie działa???
     
  13. .Menel.

    .Menel. Forumowy żółtodziób

    o ktorej wyskakuja handlarze
     
  14. LADY.EWA

    LADY.EWA Młodszy ekspert

    Ewent się kończy beczki znikają a handlarza nie spotkałam. O jakąś informacje nie można się doprosić.
     
  15. ๖ۣۜҢΩЩΣҚ

    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ Zaawansowany

    Gwiazdka obok sklepu- okno akcji specjalnej ( tam , gdzie sprawdzacie ranking ) jest zakładka "Świt przemytnika" po kliknięciu pojawia się okienko: https://prnt.sc/IHbOB0A1p_fS i komunikat: zbieraj beczki grogu..... a niżej czas pozostały do pojawienia się przemytników. Jeśli wyskoczą, to w tym miejscu pojawią się informację który przemytnik i na jakiej mapie np. Przemytnik JIM pojawił się na mapie 47/2 a niżej czas ile czasu jeszcze przemytnicy będą aktywni. Przemytnika widać na mini mapie. :D
     
    Last edited: Nov 18, 2022
  16. LADY.EWA

    LADY.EWA Młodszy ekspert

    Dziękuję :)
     
    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ likes this.
  17. *FREDDY_KRUEGER*

    *FREDDY_KRUEGER* Okazjonalny autor

    Rano opis był na jakich mapach znajdują się Handlarze a byli na całkiem innych mapach więc nie dokońca jest tak jak opisałes ale brawo za opisanie ;)
     
  18. ๖ۣۜҢΩЩΣҚ

    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ Zaawansowany

    tak, masz rację,rano tak było.Tylko później były 2 restarty i teraz już jest ok. Przynajmniej przy wymianach 11,30-12 i 15,30-16
    Trzymam kciuki. Pomyślnej wymiany :)
     
  19. ץ๏๔ค

    ץ๏๔ค Czeladnik forum

    A teraz masz jeszcze inaczej i podobno handlarze będą tylko na 21/2, 23/1, 25/1
     
  20. ๖ۣۜҢΩЩΣҚ

    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ Zaawansowany

    A co z niższymi lvl'ami ? Zapewne dostaną odpowiedź,że nic nie stoi na przeszkodzie,żeby zrobić wyższe lvl :(