Krew i Wino!! Zapraszamy!!

Discussion in 'Bractwa' started by GoryllQ, Oct 13, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. GoryllQ

    GoryllQ Forumowy żółtodziób

  2. hanys111

    hanys111 Okazjonalny autor

    Jeszcze dopisz który serwer ;)
     
  3. ...AssassiN...

    ...AssassiN... Okazjonalny autor

    no i jaki adres ts ;)
     
  4. JacekBalcerzakBoxer

    JacekBalcerzakBoxer Młodszy ekspert

    witam zapraszamy !!! szczegolnie osoby lubiace wyzwania ;) i dobrą zabawe< takie które nie płacza po zatopieniu ;) jak ktos pamieta stare czasy z z global 1 ;) osoby W_m potem PMW ;) i inne to chociaz sobie stare czasy mozna przypomniec ;)
     
    ...AssassiN... likes this.
  5. GoryllQ

    GoryllQ Forumowy żółtodziób

    adres ts : seafightums
    serwer : merge
    Zapraszamy :)
     
    ...AssassiN... and SmialY*** like this.
  6. Nero2015

    Nero2015 Forumowy żółtodziób

    Kładzenie steropianu na budynkach zalicza sie do wymagan ? :)
     
  7. ρσмρєℓιυѕɀ.яѕc

    ρσмρєℓιυѕɀ.яѕc Forumowy żółtodziób

    Jeśli tylko znajdziesz czas dla nas? Oczywiście. Zapraszamy !
     
  8. GoryllQ

    GoryllQ Forumowy żółtodziób

    ooo to tym bardziej zapraszamy:p
     
  9. ρσмρєℓιυѕɀ.яѕc

    ρσмρєℓιυѕɀ.яѕc Forumowy żółtodziób

    Jest już dobrze, dinozaury wróciły na morze ;-)

    Ale brakuje jeszcze CIEBIE !
     
    HULIGAN_PL- and ...AssassiN... like this.
  10. 1RySiEk1

    1RySiEk1 Forumowy żółtodziób

    Pompeliusz Maciek to ty kupe lat cie nie widziałem. Co się stało z rsc? Byłeś widziany pod innym tagiem hmmmo_O dobrze cie widizeć!!!
     
    ...AssassiN... likes this.
  11. duploPi

    duploPi Czeladnik forum

    epicka reklama :D
     
  12. Chiquitaaa

    Chiquitaaa Forumowy żółtodziób

    Polecam.
     
    HULIGAN_PL- likes this.
  13. BRZ9AN9

    BRZ9AN9 Forumowy żółtodziób

    Krew, wino i pianino najlepsza ekipa na morzu :D Polecam serdecznie
     
    GoryllQ and ...AssassiN... like this.
  14. Marian2332

    Marian2332 Forumowy żółtodziób

    Pewnie już nikt nie gra z ekipy? Green/Piwko
     
  15. JacekBalcerzakBoxer

    JacekBalcerzakBoxer Młodszy ekspert

    GREEN NIE wiem moze zmienil nick ale pare osob gra stad :)
     
  16. Marian2332

    Marian2332 Forumowy żółtodziób

    Ja jestem GREEN
     
  17. Marian2332

    Marian2332 Forumowy żółtodziób

    Macie ts?
     
  18. JacekBalcerzakBoxer

    JacekBalcerzakBoxer Młodszy ekspert

    tak mamy shu i szmika tu jest i haker :) bede tu zagladal jaki nick na grze masz <?
     
  19. Marian2332

    Marian2332 Forumowy żółtodziób

  20. Marian2332

    Marian2332 Forumowy żółtodziób

    Ziomuś nie mogę się połączyć z tym ts? Na pewno dobry adres podałeś sefightums?