Blad Brak nagród za warki statków i wraki w głębinach

Discussion in 'Problemy techniczne' started by Roman52, Jun 17, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Roman52

    Roman52 Wielki mistrz forum

    Nie dostaje nagród za bicie wraków statków i wraków w głębinach.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    A czy otrzymujesz nagordy za npc eventowe?
     
  3. Roman52

    Roman52 Wielki mistrz forum

    Jeżeli chodzi o statki NPC to bo nie ma zrobionej misji eventowej a u żadnego NPC nie mogę przyjąć. Czyli tutaj też potrzebna misja eventowa?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Oczywiście ze tak. Nagrisy otrzymasz po wykonaniu pierwszej misji.
     
  5. Roman52

    Roman52 Wielki mistrz forum

    To co mam zrobić w takiej sytuacji jak nie mogę od nikogo przyjąć misji eventowej?
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jeżeli masz debuffa to nic nie zrobisz.
     
  7. Roman52

    Roman52 Wielki mistrz forum

    Żadnego debuffa nie mam.
     
    Last edited: Jun 19, 2024
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zatem pozostaje napisać do pomocy technicznej.
     
  9. FЯØZΞN亗

    FЯØZΞN亗 Forumowy żółtodziób

    Powodem równie dobrze mogą być przyjęte misje, jeśli masz do zrobienia 3 i akurat przyjęte, to nie przyjmiesz eventowej
     
    Roman52 likes this.
  10. Roman52

    Roman52 Wielki mistrz forum

    No i w końcu jakieś dobre wyjaśnienie, dzięki.