Rozmowy Event " Upiory Nautiki "

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by BA_PP187, Oct 22, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. john009

    john009 Moguł forum

    niestety labirynt niewykonalny, kółka pływają szybciej niż statek i zawsze topią :(
     
    [~DOROTA!~PL]FMF likes this.
  2. widmo199

    widmo199 Czeladnik forum

    z czego leca przeklete dusze ?
     
  3. ganik5678

    ganik5678 Młodszy ekspert

    polecam poczytać wcześniejszą stronkę z rozmowy eventu i będziesz wiedział z czego dusze lecą...
     
  4. LADY.EWA

    LADY.EWA Młodszy ekspert

    Labirynt niepokonany. Ciekawe czy dużo graczy przeszło ten labirynt. i czy uda się zrobić 30 misji do akcji specjalnej. Seafight to już nie jest gra dla relaksu. To wyścig szczurów !!
     
  5. hanys111

    hanys111 Okazjonalny autor

    Z tym wyścigiem to prawda niestety, a co do misji to nie ma większego problemu czy tam labiryntem a swoją drogą nikt nie każe ukończyć akcji specjalnej i możesz grać swoim tępem dla przyjemności i relaksu
     
    BA_PP187 likes this.
  6. Agresya

    Agresya Czeladnik forum

    Raczej kazdy gracz chce ukonczyc akcje specjalna ze wzgledu na nagrody, chyba ze bedzie kupowal wszystko za PLN .Niestety dla mnie i jeszcze paru osob labirynt rowniez jest niepokonany .Masz sposob na przejscie labiryntu to siez nami podziel hanys
     
  7. hanys111

    hanys111 Okazjonalny autor

    Najlepiej pływać między kółkami i jak bijecie macki to z żądzą krwi rakietkami i miny też dużo pomagają
     
  8. G0LDENEYE[XXX]

    G0LDENEYE[XXX] Okazjonalny autor

    labirynt prosty robie w 1min 23sec sakw okolo 70
     
  9. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Dlatego ja go nie robię, bo nie dawałem rady ukończyć. Biję sobie boty eventowe i zbieram na armatki. :)
     
    ganik5678 and [~DOROTA!~PL]FMF like this.
  10. adamlomza

    adamlomza Czeladnik forum

    Macki nie problem zbić, ale po ich zbiciu i zaatakowaniu Gantrila (zbijam go jednorazowo ponad 50 %) nie sposób reperować się nawet w najodleglejszym zakątku mapy.
     
  11. SŦΛŔҠ

    SŦΛŔҠ Czeladnik forum

    Jak już masz taki problem z reperką, to polecam przed podpłynięciem i zbiciem ostatniej macki w pełni się zregenerować. Wtedy naprawa działa normalnie, tylko nie możesz podpłynąć do ostatniej macki na zasięg, bo zacznie do Ciebie strzelać.
     
  12. adamlomza

    adamlomza Czeladnik forum

    Niestety, dla mnie labirynt jest niewykonywalny.
     
    [~DOROTA!~PL]FMF likes this.
  13. *PITER2979*

    *PITER2979* Moguł forum

    nie tylko tobie dlamnie tez niewiem co trzeba miec zeby ten badziew przejsc tarcze super tarcze i ochrona lwa nie pomagaja wiec evetowe 100% po za zasiegiem bo wlasnie utknolem na misji z tym badziewnym labiryntem
     
    [~DOROTA!~PL]FMF likes this.
  14. janrobak

    janrobak Czeladnik forum

    oslony lwa ,jednooki kruk na maksa w wyposazeniu i unikanie "wirująctch słoneczek"Powinno zadziałać Mi tak się udało a jestem kajakiem
     
  15. john009

    john009 Moguł forum

    Otrzymałeś 1 x Mali Crowleye. ze skrzynki z grupówki. Co to ?
     
  16. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Mi się udało zrobić ten labirynt raz wszedłem zobaczyć jak jest i za drugim wejściem już na luzie poszło :cool:
     
  17. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Towarzysz.
     
  18. -MARCIN071968[LEK]-

    -MARCIN071968[LEK]- Okazjonalny autor

    ile fal ma ten labirynt
     
  19. majkel93

    majkel93 Młodszy ekspert

    Dla mnie też jest za trudny, masakra jakaś ten labirynt.
     
  20. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Jedna runda ubijasz gantrila i koniec