Rozmowy Event " Gniew Kalipso - Nadejście Charybdy "

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by BA_PP187, Feb 18, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. john009

    john009 Moguł forum

    macki ? bylem przy bocie cały czas i 0 macek ?
     
  2. G0LDENEYE[XXX]

    G0LDENEYE[XXX] Okazjonalny autor

    zbieranie 150 skrzynek na atlantydzie graniczy z cudem :D
     
  3. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Zaawansowany

    Jakie macki jak zanim ktokolwiek dopłynie to żadnej macki nie ma a skrzyn nie idzie zebrać :)
     
  4. Agresya

    Agresya Czeladnik forum

    Horus ja Ci odpowiem zapewne dużo graczy bije macki i zbiera skrzynki i dlatego nie ma .Zapewne wiesz skąd ta odpowiedż
     
  5. dostalem malaryczny skowyt i go nie mam ?? dziennik wgl nie pokazuje ostatniej godziny
     
  6. Teletubis245777

    Teletubis245777 Aktywny autor

    Statek pod wodę
     
  7. LADY.EWA

    LADY.EWA Młodszy ekspert

    Nautica: 14 misji, w tym 12 zwykłych i 2 dzienne.
    Atlantyda: 6 misji, w tym 4 zwykłe i 2 dzienne.
    Misje dzienne są resetowane codziennie o 12:00 (wg czasu serwera).
    A ja mam po 1 misji . Mam ochotę na brzydkie słowo .
     
  8. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wyjątkowy talent

    Teraz sobie umyśleli..... Macek ubić nie idzie bo ludzie strzelają do Charybdy,a dopłynąć zanim zbiją wszystkie macki graniczy z cudem,już nie mówiąc o tym,że skrzynek nie da się złapać,bo szybko wciąga,co najmniej jakby w tych skrzynkach dali miliardy pereł....
     
    Last edited by moderator: Feb 24, 2026
    janrobak and adax75 like this.
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Opis misji w FAQ obejmuje caly event, czyli dwie fazy.
     
  10. LADY.EWA

    LADY.EWA Młodszy ekspert

    Ale w FAQ niema nic o drugiej fazie !?
     
  11. adsadasd

    adsadasd Forumowy żółtodziób

    Tez mam po 1 misji dziennej ;<
     
  12. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wyjątkowy talent

    2 faza? po co? z jedną jest problem ,brakuje dni łupieżców do kompletu. Ciekawe,czy wszystko zdobyte powyżej 21:46 zostało dopisane do konta,bo w dzienniku zero wpisów,a jeszcze chwilę grania było zanim wszystko stanęło......
     
  13. 5vikjam

    5vikjam Młodszy ekspert

    Ok, dobra druga faza, nie była opisana w FAQ, ale bardziej chce się zapytać jak to się stało, że nie pojawia się Paszcza Charybdy? chyba że coś się zmieniło i jest ona gdzie indziej, od wczoraj nie pojawiła mi się żadna nowa, po tym jak jedna się schowała.
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Charybda pojawia się co chwile.
     
  15. -MARCIN071968[LEK]-

    -MARCIN071968[LEK]- Okazjonalny autor

    a gdzie kupic czy zdobyc naped rakietowy zeby mnie nie wciagnelo w ta PASZCZE
     
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Uzyj Krew Inya