Rozmowy Event Puchar Piratów – Mistrzostwa Świata

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 9 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    ukonczenie misji z próba kuli armatniej to po prostu regaty. na mapie 10 musisz zebrac zielona flage i pozniej jak najszybciej dostac sie na mape 30 i tam znalezc czerwona. w faq jest to opisane.
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  2. fryderykwielki

    fryderykwielki Stały bywalec

    Niech zwiększą prawdopodobieństwo zdobycia fragmentów układanki bo się odechciewa grać. Wprowadzili zmiany, o które nikt nie prosił a tego nie oprawiają.
     
    BelaTalbot$ lubi to.
  3. STARY.[M00]

    STARY.[M00] Forumowy żółtodziób

    Witam, czy ktoś może zgłosić że nie dopisuje monet za obstawiony wygrany mecz.
     
  4. Reaper*

    Reaper* Stały bywalec

    czy ktos wie jaki jest limit posiadanych map gemini by dostawac je z mapek grupowych?
     
  5. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    A jak ukończyć misje 1x i potwierdzić wybór klubu FC arrrsenal nie mam pojęcia.
     
  6. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    jest zamiana za wygranie typowania dostajesz promieniujace dusze
     
  7. Ammiraglio

    Ammiraglio Ambasador forum

    Ahoy Piraci!
    Jeżeli jesteście zainteresowani dodatkowymi informacjami odnośnie eventu zapraszam do obejrzenia mojego video!
    Nie zapomnijcie o like-u i subie!





    PS. Video dostępne tylko w języku Angielskim. W moim video jest opcja uruchomienia napisów w języku Polskim
     
  8. 5vikjam

    5vikjam Młodszy ekspert

    Jak zdobywa się punkty do rankingu dla swojej drużyny? Bo na razie w ciemno bije te boty po karty, a te punkty w rankingu niby wpadają, tylko nie wiem za co.
     
  9. BelaTalbot$

    BelaTalbot$ Forumowy żółtodziób

    Jak ma się wygrać nordycki grzmot 10 razy skoro gracze pływają we 2?
     
  10. •§-Azizz-xxL-§•

    •§-Azizz-xxL-§• Mieszkaniec forum

    witam,mam pare dublikatow,i nie dziala funkcja sprzedaj.i nie moge rzucic ich w opcje moje dublikaty
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wystarczy że wejdziesz na arene i odczekasz 7,5 minuty i zaliczysz postęp.