coś

Discussion in 'Pytania ogólne' started by czarnaperła1976, Apr 1, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. czarnaperła1976

    czarnaperła1976 Zaawansowany

    gra jest toksyczna a gracze mają w sobie nieskończoną liczbę jadu a po zatem spacja musi odejść. Amen.
     
    ##TERMINATOR##1975 and *ZbychU* like this.
  2. *ZbychU*

    *ZbychU* Czeladnik forum

    Zgadzam się z tobą kolego szczególnie należy wymienić dwa bractwa PL Polskie grajki oraz bractwo POL nie da sie ukryc ze te dwa bractwa się nie lubią ale ile można na tym czacie pisac i sie obrazac oraz innych zwłaszcza rodziny nie interesuje mnie ze ktoś nadużywa alkoholu czy pracuje w młynie prosze swoje prywatne sprawy załatwiać na tsie a nie czacie po za tym banować prosze dwie strony a nie tylko jedną gdzie obie sie wyzywają i podpuszczają. Wesełych Swiat Wielkanocnych
     
    ##TERMINATOR##1975 likes this.
  3. czarnaperła1976

    czarnaperła1976 Zaawansowany

    pl polskie grajki są toksyczni
     
    *ZbychU* likes this.
  4. *ZbychU*

    *ZbychU* Czeladnik forum

    Dokładnie ale i z drugiej strony barykady są też toksyczni gracze. Po za tym latanie i topienie gracza kilkukrotnie pokazuje jak bardzo gracze są podzieleni i negatywnie nastawieni. Po za tym najlepszym rozwiązaniem byłoby gdy ci gracze porozmawiali sobie na tsie i wyjaśnili wszystkie niesnadzki a nie na czacie po za tym dobrze by było gdyby gracze z POL oraz PL wypowiedzieli się czy takie rozwiązanie jak rozmowy na tsie i wyjasnienie sobie jest dobrą rzeczą. No ciekawe co gracze z POL i PL zaprezentują no czekamy
     
Thread Status:
Not open for further replies.