dziwna ikonka

Discussion in 'Pytania ogólne' started by ElColón, Apr 18, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    Pojawiła mi się dziwna ikonka przy statku i mój statek jest wolniejszy i nie mogę wrzucić armat?
    Dlaczego i kiedy to minie? czerwona ramka i czerwone oko.
     
  2. *ZbychU*

    *ZbychU* Czeladnik forum

    Gratulacje dostałeś pierwszą nagrode z bokora gratulacje!!!
     
  3. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    a mógłbyś jaśniej?
     
  4. adax75

    adax75 Wielki mistrz forum

    Pewnie używałeś niedozwolony program i to jest kara tzw. blizna.
     
    *ZbychU* likes this.
  5. *ZbychU*

    *ZbychU* Czeladnik forum

    Dokładnie tak jak kolega napisał używałeś niedozwolony program i grałeś na tz. bocie i ktoś uprzejmie doniósł i dostałeś nagrode w postaci blizny, ale spokojnie za jakiś czas blizna zniknie i bedziesz mógł nadal grać
     
  6. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    aha, to ciekawe, bo nic mi o tym nie wiadomo, ale no okej.
    Dzięki wszystkim
     
  7. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    Czy można się jakoś od tego odwołać?
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Odwołać możesz się do pomocy technicznej. Ale i tak nikt nie zdejmie debufa.
     
  9. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    W takim razie jaki sens jest się odwoływać?
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Sam musisz zdecydować.
     
  11. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    No jasne, że sam, niemniej jednak debuff został założony bezpodstawnie i od tego czasu nie mogę grać normalnie. Na oficjalnym forum, od oficjalnego administratora dostałem informację że nikt mi i tak nie zdejmie.

    Może nie kupiłem żadnego pakietu podczas akcji Easter i o to poszło? :)
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    A może po prostu nie masz odwagi przyznać że używałeś bota. Debuff jest nakładany tylko i wyłącznie wtedy gdy producent gry ma 100% pewności że gracz używał bota.
     
  13. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    No jaaasne. Gdyby tak było, to chociaż bym się domyślał z czego wynika ta ikonka. :)
    All is about money.
     
  14. Agresya

    Agresya Czeladnik forum

    Ba to samo jakiemuś graczowi piszesz co mnie kiedyś cytuje ban został nadany słusznie nie zostanie zdjęty . Debuff został zdjęty po napisaniu do producenta trwało to około 2 tygodni . Napisz do Niemiec jeśli nie pływałeś na programach .
     
  15. ElColón

    ElColón Czeladnik forum

    to jest pomoc techniczna? to napiszę. dzięki bardzo
     
  16. -MARCIN071968[LEK]-

    -MARCIN071968[LEK]- Okazjonalny autor

    BA mam takie zielone koleczko na swoim bocie i wporcie i na mapie inni tego nie maja co to jest
     
  17. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Prześlij zrzut ekranu ukazujący to zielone kółeczko.
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Niestety się nie wyświetla, wrzuć screena na jakis hosting i wklej link.
     
  19. -MARCIN071968[LEK]-

    -MARCIN071968[LEK]- Okazjonalny autor

    Last edited by moderator: May 12, 2026
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight