Nie działa eldorado

Discussion in 'Problemy techniczne' started by _vis_, Jun 21, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. _vis_

    _vis_ Zaawansowany

    Witam
    jak w temacie nie działa eldorado, od wczoraj przy próbie wejścia pokazuje się komunikat nie możesz tego teraz zrobić nawet czasu nie odlicza, po przelogowaniu znów pokazuje naładowane do 100% ale przy ponownym wejścia ten sam komunikat, za każdym razem to samo.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Mapa działa prawidłowo, upewnij się że nic Cie nie atakuje albo czy nie jestś w porcie albo innej mapce specjalnej.

    Screenshot_60.jpg
     
  3. _vis_

    _vis_ Zaawansowany

    Czyli znowu coś mnie ominęło, teraz na eldorado nie można wejść z bezpiecznego portu?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Od samego początku wprowadzenia eldorado nie mozna było wchodzic z bezpiecznego portu.
     
  5. TYMON

    TYMON Okazjonalny autor

    nigdy nie bylo mozna wchodzic z portu
     
  6. _vis_

    _vis_ Zaawansowany

    No teraz to napisałeś bzdurę, na mapy bonusowe typu mapa panny, koziorożec, strzelec, rak itd nie można było wchodzić z bezpiecznego portu ale na eldorado gdzie zbierasz skrzynie można było wchodzić zawsze. Chyba krótko grasz w seafight.
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nigdy nie było takiej możliwości.
     
  8. _vis_

    _vis_ Zaawansowany

    Szanowny Panie BA przykro mi to stwierdzić ale się Pan myli zawsze można było wchodzić na eldorado z bezpiecznego portu, mało tego można było na eldorado wchodzić z mapy starego kompasu voivoi, ten post powstał tylko dlatego że kilkanaście dni temu wchodziłem na eldorado z bezpiecznego portu a teraz nie ma takiej możliwości, popytałem tu i tam i okazuje się że wszyscy mogli wchodzić z bezpiecznego portu na eldorado.
     
    janrobak likes this.