Rozmowy Wielkie Rozpadliny

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by BA_PP187, May 8, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_6.jpg

    W tym temacie możecie wyrazić swoje opinie na temat nowej aktualizacji !

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
  2. 007timon

    007timon Zaawansowany

    Uważam ze ranking jest bardzo beznadziejny, ponieważ ja max robię do 20 fali rozpadlinę.
    Mógłbym wydać nawet pieniążki na wejściówki, ale jakby to wyglądało że za każdą falę są jakieś pkt'y które się zbiera, a nie kto zrobi najszybciej to zgarnia główne nagrody.
    Powinno być system pkt'owy za fale i wtedy, nawet słabsi gracze, którzy zrobią do tej 20 fali rozpadliny czy nawet 15, ale by robili ją po 10x razy na dzień przez tydzień byliby wysoko, a nie gracze którzy są bardzo mocni :)

    PS. Pozatym trochę mało tej waluty za zrobienie jednej mapki :)


    EDIT:
    Powstanie jakieś info na temat fal rozpadliny co na nich się znajduje ile ma hp ?
     
    Last edited: May 16, 2019