Konto premiuim

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika .$^HoruS^$., 19 czerwca 2026 o 00:08.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Zaawansowany

    Dlaczego nigdzie w dziale platnosci nie mam opcji kupienia konta premium ?
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight