Rozmowy Event Puchar Piratów – Mistrzostwa Świata

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 9 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    ukonczenie misji z próba kuli armatniej to po prostu regaty. na mapie 10 musisz zebrac zielona flage i pozniej jak najszybciej dostac sie na mape 30 i tam znalezc czerwona. w faq jest to opisane.
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  2. fryderykwielki

    fryderykwielki Stały bywalec

    Niech zwiększą prawdopodobieństwo zdobycia fragmentów układanki bo się odechciewa grać. Wprowadzili zmiany, o które nikt nie prosił a tego nie oprawiają.
     
    BelaTalbot$ lubi to.
  3. STARY.[M00]

    STARY.[M00] Forumowy żółtodziób

    Witam, czy ktoś może zgłosić że nie dopisuje monet za obstawiony wygrany mecz.
     
  4. Reaper*

    Reaper* Stały bywalec

    czy ktos wie jaki jest limit posiadanych map gemini by dostawac je z mapek grupowych?
     
  5. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    A jak ukończyć misje 1x i potwierdzić wybór klubu FC arrrsenal nie mam pojęcia.
     
  6. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    jest zamiana za wygranie typowania dostajesz promieniujace dusze
     
  7. Ammiraglio

    Ammiraglio Ambasador forum

    Ahoy Piraci!
    Jeżeli jesteście zainteresowani dodatkowymi informacjami odnośnie eventu zapraszam do obejrzenia mojego video!
    Nie zapomnijcie o like-u i subie!





    PS. Video dostępne tylko w języku Angielskim. W moim video jest opcja uruchomienia napisów w języku Polskim
     
  8. 5vikjam

    5vikjam Młodszy ekspert

    Jak zdobywa się punkty do rankingu dla swojej drużyny? Bo na razie w ciemno bije te boty po karty, a te punkty w rankingu niby wpadają, tylko nie wiem za co.
     
  9. BelaTalbot$

    BelaTalbot$ Forumowy żółtodziób

    Jak ma się wygrać nordycki grzmot 10 razy skoro gracze pływają we 2?
     
  10. •§-Azizz-xxL-§•

    •§-Azizz-xxL-§• Mieszkaniec forum

    witam,mam pare dublikatow,i nie dziala funkcja sprzedaj.i nie moge rzucic ich w opcje moje dublikaty
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wystarczy że wejdziesz na arene i odczekasz 7,5 minuty i zaliczysz postęp.
     
  12. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    BA ty czytasz co wklejasz,od dwunastu dni jest wiadomość z błędami.Może to wreszcie poprawisz?
     
  13. Axiv

    Axiv Zaawansowany

    uprzejmie apeluję, aby nie dodawać w przyszłości więcej takich zbugowanych map jak ta arena piłkarska. piłka stoi w miejscu, nie da się jej ruszyć, ani w jedną ani w drugą stronę. 7.5 minuty zmarnowane żeby sobie postać i patrzeć na puste salwy w bota. dziekuje pozdrawiam
     
  14. murgrabia

    murgrabia Forumowy żółtodziób

    Czy Paulina będzie w póżniejszym czasie wystepowała gdzieś indziej? Jakim cudem ma się to ubic na grzmocie 20 razy skoro to ma tyle życia?
     
  15. john009

    john009 Moguł forum

    jak wyskakuje jarmundwark na rok ??
     
  16. Ammiraglio

    Ammiraglio Ambasador forum

    Zapraszam na moj nowy film! Soccer Arena i Dominacja! Drugi poziom Event Completion! Jedziemy!

     
  17. fryderykwielki

    fryderykwielki Stały bywalec

    No właśnie. Jak wywołać JormundWarka?
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    JormundWrak - Zwiększona częstotliwość pojawiania się Co 3 godziny pojawia się jeden JormundWrak, będzie teraz pojawiał się między
    mapami 6-50
     
  19. •§-Azizz-xxL-§•

    •§-Azizz-xxL-§• Mieszkaniec forum

    jak wuskakuje kasacz bramek?
     
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight