10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

  1. Troche tutaj namieszałes i gdzie niegdzie minałes sie z prawda i to o bardzo duzo :) Szkoda tego tlumaczyc ludzie zawsze puszczaja plotki ploteczki jest wszytko poprzeksztalcane i odpowiednio dobrane zeby odwrócic kota ogonem :) Niestety taka prawda bolesna bo bolesna ze Ci co najbardziej zawinili najglosniej krzycza a po nich dochodza poszkodowani co zakupili i nie zdazyli skorzystac a nastepnie Ci co mieli dostac zkrakowanego i nie dostali potem sa Ci co chcieli zeby kolega puscil bo sie zlozyli i tez nie sorzystali i taka kolejka jest jak na otwarcie Media marktu :) Temat stary jak swiat walkowany az do znudzenia i az przykro sie czyta ciagle jedno i to samo od 2 lat w przekstalconych przekoloryzowanych wersjach :)
     
  2. Lord_Wako

    Lord_Wako Forumowy żółtodziób

    Każdy czyta na swój sposób i intepretuje też na swój sposób by każdy sposób był jak najbardziej wygodny dla niego. Sam dobrze wiesz że jak i po waszej stronie barykady jak i po naszej nie ma graczy bez skazy - każdy ma coś na sumieniu grając w SF .
     
  3. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    na pewno spora większość ma coś na sumieniu. Niektórzy robili to świadomie ale są tacy którzy nieświadomie wykorzystali błędy gry. sam pamiętam gdy pewnego razu otworzyłem skrzynkę a z niej niby normalna nagroda, faktycznie dopisało o wiele więcej:) było też troche błędów z testami pirata i wiele innych na które większość wpadła przypadkowo. to co opisałem to drobne błędy których było wiele tak jak i tych poważniejszych.
     
  4. MalyTygrysek

    MalyTygrysek Czeladnik forum

    Fajnie bany dajecie -_- 3 kolegom mieli dzisiaj o 15;30 odbanowac i maja przedłużone na ""Zablokowany do: nieskończony"" -_-
     
  5. W tej sprawie niech kontaktują się z supportem.
     
  6. kropka.

    kropka. Forumowy żółtodziób

    Czy ktoś otrzymał odpowiedź z supportu w tej sprawie ?
     
  7. *CORVIN*

    *CORVIN* Czeladnik forum

    Kolego, teraz to ty sie mijasz z prawda i to o lata swietlne- mowiac brutalnie, ja dre ryja tak glosno jak to jest mozliwe a nigdy nie uzywalem i nie bede uzywal botow czy bugow- swoj statek wypracowalem sam, kosztem czasu i pieniedzy. Mozliwe ze jestem naiwny ale mam cos , czego wiekszosc graczy (zespolu seafight takze) nie posiada- honor i dume ze jestem uczciwy. Gram, z przerwami, ponad 3 lata a przez ostatnia przerwe(ok roku) spadlem w rankingu z 122 na 642- normalka ale znam graczy, ktorzy sa w pierwszej 20ce a w momencie gdy konczylem gre( luty2012) mieli konto tydzien i plywali kajakami ( ja mialem 25lvl elity).Gdy spytalem ich jak to zrobili, padla prosta odpowiedz - mamy bota, uzylismy bugow, chcesz?
    Takze nie pisz bzdur o "bolesnej" prawdzie a napisz raczej co widzisz w lustrze
     
  8. Sluchaj jak Ty zaczynales w tej grze gre to ja osiagnalem na tamte czasy wszystko co bylo w niej mozliwe . Jak Ty znales kogos z pierwszej dwudziestki to ja bylem we wszystkich rrankingach albo w pierwszej 5 albo 10 . Nie mow mi o honorze i dumie bo ani nie znaszz ludzi z ekipy nie wiesz co osiagneli :) Ja wystrzelalem swoja elite z kul elitarnych i 21 i 24 i i 27 i zaczalem szczerze mowiac walic z pustaka z admiralskich i lancucha jak mialem 400 milionow PE a to tylko dlatego ze mozna bylo bic na denku wiec sie korzystalo w trakcie pracy :) Wiec z laski swojej nie mow mi o wkladaniu pieniedzy i pracy nad kontem bo z tego co piszesz dziela nas lata swietlne :) Ja potrafilem w ta gre grac po 22 godziny na dobe non stop dzien po dniu z czystego zamilowania hobby i grywalnosci i rywalizacji :) I w tej chwili gdyby tej gry tez nie popsuly armaty admiralskie 80 % graczy nie mialo by 28 elity bo zeby ja wystrzelac trzeba bylo wozyc cos ponad 15 tys zlotych na rabatach w same kulki . Nie oceniaj ludzi po swojej karierze na tej grze bo grasz zaledwie moze 2 lata :) Skoro nie uzywales nigdy niczego to bardzo dobrze cieszy mnie to niezmiernie :) Ale tu co 2 tak pisze ja jeszcze nie spotkalem sie tu z kims kto powiedzial prawde kazdy nie uzywal albo zapomnial ze uzywal albo ktos mial dostep i za niego uzył :D Takze na slowo nie wierze :p
     
  9. 22 godziny dziennie gry to raczej nie jest hobby. :rolleyes::confused:
     
  10. Mozna powiedzziec ze straszny nalog i wrecz choroba :D Ale Cii :D
     
  11. Ok, nikomu nie powiem. :D
     
  12. Tak a w tej bajce były smoki?
    nie przypominał sobie ciebie w pierwszej 10 :D
     
  13. Bo Ty wtedy zajmowales sie produkcja jackpotowek :D Ja sobie tez ciebie nie przypominam a jednak jestes ^^ hahahaha :D
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  14. Ja nigdy nie robiłem jackpotówek kolego. I nie zarobiłem ani jednego grosza za jackpot :D A twojego nicku nie pamiętam w top 10 :)
    Ale o sobie pisze naj naj naj ") Tylko połowe z tego to bajki.
     
  15. No nigdy nie robiles hahaa no ok :D Dla Klexa ja robiłem tak ??:D Nie zarobiles wiemy dlaczego i jak sie skonczyly jackpoty dopiero zaczales grac :) Nie mow mi na swoj temat nic bardzo Cie prosze co robiles a czego nie bo mnie nie oszukasz za stary jestem :D Przeciez kazdy wie ze smigales jackpoty bo chciales przytulic troche siana bo bylo Ci jak ze to obiecywane :) Bajki to Ty mozesz opowiadac ale czy ktos w nie bedzie wierzyl ja sie kieruje faktami a nie mitem:)
     
  16. O jakich jackpotówkach ty piszesz ?
    Zreszta czy na ostaniego jackpoota podstawiałem statki? NIE
    Teraz to ty chcesz odwrówcić kota ogonem, ponieważ nigdy nie byłeś w top 10 .
    Jak twierdzisz, ze byłeś to wyślij skrena :)

    p.s przecież " kieruje faktami a nie mitem" więc udowodnij nam to co napisałeś :)
     
  17. Słuchaj zapytaj sie starych graczy powiedza Ci po co mial bym to pisac na forum skoro nie bylo by to prawda :) zeszta co ja Ci sie bede tlumaczyl wystarczy ze Ty jestes w pierwszej 10 teraz wyracowanej ciezka praca axela :) O jakich wlasnie napisales ze nie podstawiales teraz :D A wczesniej podstawiales ale zapomniales :) Bo to azmnezji smak :D
     
  18. Tak jak napisałeś: " kieruj sie dowodami a nie mitami"
    Opowiadasz bajki, od zawsze tak było jest i pewnie będzie.
     
  19. Slucaj nicku swojego nie bede podawal bo musze byc anonimowy :) Ja nie mam na imie Pawel zebym slizgal sie na farmazonach i staral sie kreowac na dobrego lub bardzo dobrego piszac ja dzialalem i bylo to widac ja mnie widziałes na mapie to chciales sie zabic o bande :) Poza tym Od bajek i afer to jestes Ty przeciez nie boj sie stolka Ci nie zabiore :) Znajdz sobie jakis inny temat do pisania swoich madrosci bo nie chce mi sie z Toba gadac bo jeszcze anakiety bedziesz robil zaraz i pisal anonimowo :) Graj sobie spokojnie ewent jest :D Powodzenia :)
     
  20. Ale Ja wiem jaki masz nick(wziął się pewnie od kompleksów) :)
    Ciekawe dlaczego miałbym sie ciebie bać jak byliśmy w jednym aliansie:D Zresztą jak Ty grałeś miałem zupełnie inny nick :)
    I to Ty zawsze manipulujesz innymi, nie będę podawał nicków bo bana wyrwe :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.