10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. No Twój ukazuje prawde :) Ja manipuluje ech ze tu nie mozna przytoczyc faktów :D Najlepsziejszy z najlepsiejszych :D Alez Ty farmazony piszesz buahahaha :DTak miales zupelnie innyc nick itd :) Ja wiem tak :D Buahaha :D Rozbawiłes mnie przed snem :D Dobra ostatni post moj w Twoja strone bo po próżnicy nie lubie pisac :)
     
  2. *CORVIN*

    *CORVIN* Czeladnik forum

    No takiej arogancji i pychy to dawno nie widzialem- no i czym sie tak chwalisz? Ze grasz prawie od poczatku to jestes alfa i omega? Co z tego , ze nie znam "ludzi z ekipy" ani ich osiagniec?Gram "zaledwie moze 2 lata" ale na gl4- byles tam kiedys?A gdzie byles, gdy gra miala 2 lata- od poczatku byles wszedzie pierwszy? Szczerze watpie, poza tym nie idzie tu o staz w grze- ja tez swoje lvl elity wystrzeliwalem z wybuchowych a w przeciwienstwie do ciebie na denku nie walilem z pustaka-raz, ze ja gralem a nie na denku "walilem z pustaka" a dwa nie mialem na to czasu w pracy bo w przeciwienstwie do ciebie pracowalem. Na koniec- kazdy ocenia po sobie, wiec skoro piszesz ze nie spotkales nikogo kto powiedzialby prawde to znaczy ze sam lgasz az dym idzie- spusc pare bo cie rozsadzi. Z jednym sie tylko z toba zgadzam- nie bede ci wiecej pisal o dumie i honorze bo nie wiesz co te slowa znacza:mad:
     
  3. Arogancji i pychy ? haha:p Ok :D Widzisz zmusiles mnie do pofatygowania sie na GL4 i przejrzenia co nieco popatrzenia tu i tam i zeszlo mi po pracy z godzine bo Ciezko Cie tam odnalezc :D Ja wiem ze ranki nie działaja moze prawidlowo itd :) I po prostych obliczeniach chyba niemówiles o kulach wybucowych a ognistych lub tez badz moze pustych z ta elita :) Mnie emerytowanego pirata nie nabierzesz na taka gadke sorry :) Bo nie wiem gdzie wystrzelalesz tyle milionow tych wybuchowych ale juz mniejsza z tym :p Wiec Ci po prostu nie wierze juz w tym momencie absolutnie i mozesz juz pisac co chcesz :D Wczesniej Ty ocenialesz Polski Team SF itd chodz nie znasz tych ludzi oceniles mnie jakimis tekstami o lustrze ale ciekaw jestes jak teraz Ty w nie spojrzysz bo mielic kazdy potrafi :D Nie uważamI sie za alfe i omege lecz w SF akurat byłem dobry nie mowie ze najlepszy bo byli lepsi bardziej zawzieci którzy szli do celu jak burza ale godnie z nimi rywalizowalem wszedzie gdzie sie dalo :) Widzisz jezeli chodzi o denko napisalem Ci ze korzystalem z tego w pracy bo nie lubialem jak mi konto stoi gdy pracowalem wiec jak sie ma dostep do kompa czemu nie mozna ustawic , wrecz trzeba bylo ale to byly jedyne boty jakie bilem bo nie lubialem tego nigdy robic bardziej interesowalo mnie PvP i abordy a Ciebie chyba nie skoro wystrzelales w przeciwnika milion moze 2 kulek :)

    "Wiec nie oceniaj bo zostaniesz oceniony"

    Powodzenia na morzu Panie *Corvinie* :)
     
  4. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    I tu sie zgodze, ale faktycznie kiedys moznabylo tyle przesiedziec na Sea, ale niestety juz nie :p
     
  5. Siłą rzeczy nawet się nie da. Żeby jeszcze mapa morza działała dobrze. :D:D
     
  6. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Faktycznie teraz Sea to jak Polsat, gdzie 30% czasu to film a 70% reklamy. W sea 30% dnia to gra, a reszta bledy i nerwy. :p
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  7. Noo udało się w końcu wejść na mapę! :)







    ale.. serwer gry niedostępny. :D
     
  8. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    HEHE to wyslij totka masz 50% szans na wygrana i zrob mi screena bo juz dawno morza nie widzialem :p
     
  9. _R_20_[XXL]

    _R_20_[XXL] Forumowy żółtodziób

    heyka mam podobny problem miałem miec dzisiaj odblokowane konto i mam tez zmienione na "Zablokowany do: nieskończony" to mam sie pozegnac z kontem i grą ? ;/
     
  10. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Robert? Pisz do supportu odblokuja Ci, to pewnie jakas ich celowa zagrywka :p
     
  11. Musisz napisac ticketa to tylko Ci pomoże , czasami tak jest ze sie zwiesza i trzeba sie skontaktować z supportem w celu zdjecia blokady :D
    Wcale nie celowa :D Czasami sie wiesza system :p
     
  12. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Moze i masz racje, ale kto uwierzy w takie rzeczy? Wszyscy co mialem z nimi kontakt mieli tak samo, a bany byly nalozone w roznych terminach. Dziwne jest tez znikanie majtka poz5, jak ktos niema dowodu zakupu to ma zonka, dziwne :p
     
  13. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Napisz do supportu.
     
  14. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    bez dowodu zakupu oddali na 2 konta ,nie byłem proszony i nic,napisałem że był i nie ma i wrócił po kliku godzinach
     
  15. Proszę mi tu bez siania propagandy :p
    No i to jest bardzo dobra wiadomość wreszcie ktoś zadowolony :D
     
  16. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    Jurek ja jestem zawsze zadowolony z korespondencji z supportem :)
     
    MOD_ZimnyJerzy lubi to.
  17. I to mie bardzo cieszy :D Jestes pierwszy który powiedział ,ze jest zadowolony :D Az Jack D Ci sie nalezy jak nic :D
     
  18. *CORVIN*

    *CORVIN* Czeladnik forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    ID użytkownika:504/36872535
    Pirat od:2011-05-19
    Ostatnie logowanie:2014-04-05
    Ranga:Piracki baron
    Poziom: 17


    306'480'299 / 15'477'000

    Poziom elitarny: 28


    290'509'067 / 290'509'067
    Widze ze masz problemy lub nie wiesz gdzie szukac- prosze. A na koniec, bo dyskusja z toba jest bezprzedmiotowa-utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu o swojej arogancji i ignorancji a tez o tym, ze nie warto odwiedzac polskiego forum
     
  19. Wiesz co wiem gdzie szukać i przeglądnąłem wszystko :) Nie musisz mi pokazywać tutaj tego ze masz brązowa blaszkę itd poza tym skoro masz tak równo wystrzelane PD i PE to chyba świadczy o tym ze bylo to robione z admiralskich a o tym była mowa :) Nie chcesz nie odwiedzaj nikt Cie do tego nie zmusza ani nie ciągnie tu , bo wymagasz żeby się z Toba obchodzić jak z jajkiem a Ty możesz wszystko a tu nie tedy droga :) A ta stara bandera marynarki co ma oznaczać?:)
     
  20. Już za kilka dni odbanują tę 10.000 kont. I serwery nie wytrzymają.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.