10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    Dokładnie mi jeszcze 4 dni zostały.
     
  2. Iяisнмап

    Iяisнмап Aktywny autor

    Jak niektóre osoby wyżej pisały że bany zostały przedłużone permanentnie dla mnie jest to sprawiedliwe potraktowanie za używanie "botów" :) A czy osoby te płaciły PLN to juz ich sprawa powinno się karać do bólu takie osoby :)
     
  3. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    I tu sie nawet z Toba zgodze, przynajmniej mniej nerwowych osob by bylo jakby Wszystkich zablokowali na amen :p
     
  4. Iяisнмап

    Iяisнмап Aktywny autor

    Zostaną wtedy tylko uczciwi lub tych których narazie omineli podczas banowania ;D
     
  5. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    wszystkich w sensie że wszystkich co kombinowali coś w grze? na mapach były by pustki:) no i jak skutecznie wyłapać wszystkich?:)
     
  6. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    No i moze by to wszystko od nowa napisali, a to , ze niewylapia wszystkich to na 100% jest pewne:p
     
  7. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    zrobić reset gry i wszystko od początku zaczynać :)
     
  8. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Ludzie sa fajni wiec mimo wszystko moglo by byc gites :p
     
  9. marcel!

    marcel! Forumowy żółtodziób

    mam pytanie, kolega miał bana do dzis, a dzis zmieniono mu do nieskonczoności, dlaczego?
     
  10. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    A mi się wydaje że ta gra spada na psy jak myślicie dlaczego oszukiwaliśmy bo większość była za kasę. Nas bany uwolniły nas od płacenia pieniędzy za własną głupotę jaką jest ta darmowa gra.
    A wiele osób które oszukiwały a mają układy dalej gra.
     
  11. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Nic nie zmieniono jest z tym błąd. Powiedz Koledze aby napisał do suportu, ban zostanie ręcznie zdjęty, pozdrawiam.
     
  12. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    Ja napisałem godzinę temu i nic
     
  13. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Powiadają " co nagle to po diable" - cierpliwości, jest mnóstwo zgłoszeń na wszystko potrzeba czasu, pozdrawiam.
     
  14. danieloss2

    danieloss2 Forumowy żółtodziób

    napisał około 2 godz temu, ale cisza..
     
  15. ☜☆[-xavi-]z£y☆☞

    ☜☆[-xavi-]z£y☆☞ Okazjonalny autor

    tylko spokój cie uratuje :)
     
  16. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Albo pawulon, hehe :p
     
  17. Furmana*Kapłana[PL-]

    Furmana*Kapłana[PL-] Czeladnik forum

    już 3 godziny minęły, kiedy w końcu support zacznie odpisywać na TE ticketyy?
     
  18. krolu15_USS

    krolu15_USS Aktywny autor

    spokojnie furmana informatycy po gimnazjum pracuja w pocie czoła by rozwiazac ten problem. ale podejrzewam ze nasze baniki sie kilka tygodni przedłużą ,znajac zapał bp do rozwiazywania problemow ktore sa nie korzystne dla gracza
     
  19. Cały czas odpisuje.
     
  20. krolu15_USS

    krolu15_USS Aktywny autor

    nie prawda . wklejają metoda kopiuj wklej na odczepne. standardową odpowiedz ktora kazdy moze przewidziec
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.