10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Proszę nie obrażaj mnie to po pierwsze.
    Po drugie zajmij się grą, a nie wszędzie wtykasz nosa w nieswoje sprawy. Nie bedziesz mi mówiła w co mam grać i co robić. Pływaj tym swoim kajaczkiem, zbieraj boniki i bij bociki, bo co innego tobie nie wychodzi.
     
  2. .ManDraGoN[ЦP].

    .ManDraGoN[ЦP]. Forumowy żółtodziób

    ta osiagnie sie to co Ty i reszta takich jak Ty czylli nic dla tgo to my rządzimy na mapach a wy denka dostajecie a jak byś sie domyslil kolezko tu nie chodzilo o to zeby sie dorobic bo 80% ludzi juz dawno ma fulla gdzie wy dalej w powijakach siedzicie tu glownie chodzilo o mojo i hp z pergaminow a Ty tak cwaniakujesz bo nikt Ci nie udostepnil za pewne zadnego bota a jak by to zrobil to na 100% bys znikl na dwa miesiace smieszy mnie takie pisanie z takim jak Ty bo na globalu duzo fisiujesz jak i na forum a na morzu pekasz na 4 krytyki
     
  3. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    nowe konto i już banik ? :)
     
  4. .ManDraGoN[ЦP].

    .ManDraGoN[ЦP]. Forumowy żółtodziób

    Nie fisij tak bo konta axela szybko spada z rankingow tylko sam sie zajmi gra
     
  5. †CYPIS†

    †CYPIS† Okazjonalny autor

    Tak Czytam i czytam ten temat i widzę kązdy na kogoś jedzie ale tak naprawdę 90% z osób grających na pl1 korzystało z bota bo taka prawda
     
    MAJTEK™ lubi to.
  6. Boczek.ZŁY

    Boczek.ZŁY Forumowy żółtodziób

    Witam
    poszukaj dobrze w archiwum i zobaczysz ze suport rozdaje bany za niewinność.
    Jeśli nie wiesz czegoś i nie jesteś pewien to się lepiej nie odzywaj.
     
  7. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Moim zdaniem Ci którzy wiedzą że zasłużyli na bany to je dostali, bez dyskusji teraz każdy może pisać że nigdy niczego nie używał, nie bugował i Bóg wie co jeszcze, Ci którzy powinni, dostali bany i tyle, denerwuje mnie tylko jedno, i z góry informuję że nie chce tutaj nikogo oskarżać, ludzie którzy używali botów skryptów do bonów, pergów i różnej maści wspomagaczy naśmiewają się z ludzi którzy grają w 100% uczciwie i uwieżcie że są tacy, nadal są konta w 100% czyste, zero bugowania itp. Co to za satysfakcja puścić bota który pozbiera za Ciebie bony mieć z tego kokosy zrobić jakiś większy krok do przodu w rozwoju konta żeby potem za przeproszeniem cisnąć słabszych uczciwych graczy którzy inwestują i starają się coś osiągnąć własno ręcznie.
    Mogę tutaj śmiało powiedzie BEZ OSKARŻEŃ że ponad połowa full kont z PL1 na którym gram używało jakich kolwiek wspomagaczy by ,,przyśpieszyć" rozwój swojego konta w celu dogonienia lepszych graczy, bez skromności.

    Napiszę jeszcze raz, bany dostali Ci którzy zasłużyli i tyle w temacie, moim osobistym kontem nigdy nie pływałem na bocie czy czymkolwiek chodź byłem wielkokrotnie namawiany i co? Bana nie ma i raczej nie będzie, bo banów za nic się nie dostaje.

    Kto dostał ten wie za co i pisanie tekstów typu ,,znam kolesia który TWIERDZI że jego konto jest czyste i nigdy nie używało nielegalych wspomagaczy dostało bana" nic nie da bo ta osoba pewnie dobrze wie dlaczego dostała bana tylko boli go przyznanie się do winy niestety.

    Mimo banów jest jeszcze sporo kont które nadal pływa na morzu a było wielokrotnie widziane na wspomagaczach przez kilka osób i nie ma bana więc pewnie to jeszcze nie koniec.

    Chwała uczciwym i niech tylko Oni pozostaną...
     
    Alferr lubi to.
  8. kondzio0000

    kondzio0000 Czeladnik forum

    Nie czaje tego wątku ? Licza na brawa od nas ? Czy coś ? Lepiej niech błędy poprawią a nie konta banują. OMG. (Nie nie zbanowali mi konta ale poprostu mam dośc tego. )
     
  9. ☜☆[-xavi-]z£y☆☞

    ☜☆[-xavi-]z£y☆☞ Okazjonalny autor

    Słuszna uwaga :) najlepiej niech zaczna od swojego podworka sprzatanie :)

    A co do bota owszem uzywalem mam to na co zaluzylem tyle ze to jest 1 ban od 5 lat innych nieprawidlowosci nie bylo i tego jestem pewny na 100% , po 2 o wiele gorsze przekrety lecialy ale bany byly na tydzien , dwa tygodnie cz ytez miesiac ale 3 miechy , ponadto piszac w sprawie zablokowanie wysylacie do niemieckiego suportu natomias tam odsylaja do polskiego co to kotek i myszka na tickety odpisujecie z altomatu 4 albo wiecej osob otrzymalo identyczna wiadomosc od was gdzie zapytanie bylo zupelnie rozniace sie od siebie!!! Rozumiem co nie ktorych do danych funkcji skierowal urzad pracy gdzie im podstawowke wojsko przerwalo :)

    Tyle na temat
     
  10. Boczek.ZŁY

    Boczek.ZŁY Forumowy żółtodziób

    O nastepnu Mod który za dużej wiedzy nie posiada:(
    Kolejny raz pisze jeśli nie wiesz to nie pisz głupot.
    Jeszcze raz popatrz prześledź archiwum i na pewno znajdziesz bany za uczciwość.
    Pomimo że nie gram już w tą grę wiem że były bany za nie winność.(
    Moja wypowiedz nie odnosi się do tej ostatniej sytuacji, bo jej nie znam.
    Pozdrawiam
    Kuba
     
  11. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Wiesz co to co ktoś piszę to nie jest wystarczający dowód na to że dana osoba jest w 100% uczciwa, wierzysz na słowo tak? Ja niestety przestałem, każdy może powiedzieć ,,za co dostałem bana skoro gram uczciwie?" Niech taka osoba najpierw pomyśli czy rzeczywiście czegoś nie ,,przeskrobała" było mnóstwo bugów, botów i różnej maści oferty na pewnych stronach. Jeżeli ktoś na prawdę uczciwy z ręką na sercu napisze mi tutaj że dostała bana pomimo tego że gra uczciwie to zwrócę mu honor lecz ciężko o takowy dowód niestety.

    Ja się przyznam, na moim koncie był jeden ban na miesiąc wiem dobrze za co, od tamtego momentu gram uczciwie i mija kolejny rok lub może lepiej, kolejne lata jak gram i na prawdę cieszę się z gry bo wiem że gram uczciwie i bana nie dostanę, tutaj nie chodzi o to kto ile inwestuje i kto ile gra.
     
  12. AmiSopot™[PL-]

    AmiSopot™[PL-] Młodszy ekspert

     
  13. CzystyHarry[PL-]

    CzystyHarry[PL-] Czeladnik forum

    jestem za :). moje zdanie jest jasne i stanowcze, cziterom , mowimy NIE.przestalem grac w SF wlasnie z tego powodu. sledze cosie dzieje w grze.ale badzmy sczerzy- gracz , ktory, wykorzystuje ti[s, czeat, program ( jak zwal, tak zwal), nie zasluguje na 3 miesiecznego kicka - zasluguje po jednym uzyciu na pernamentny ban na konto. tak to powinno dzialac. Zero tolerancji to jest wlasciwe podejscie.pozdrawiam Wszystkich i niedajcie sie topic :). Czysty.
     
  14. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    Nie dadzą pernamentnych bo wiedzą żeby stracili na tym na pewno po taki banie i tak część graczy odejdzie. Moim zdaniem jeśli SF byłby utrzymany jak dawniej opłacalne pergi, ewenty to dużo mniej ludzi by używało programów niestety jest dużo nowości za kasę i nie każdego stać na tą darmową grę. Uważam że gra była by dużo ciekawsza jeśli przedmioty z działu płatności były by do zdobycia za perły nawet w dużych ilościach, ta gra po prostu stała się nudna, dawniej grałem po 8/24 a teraz 1/24 to max i nie zawsze.
     
  15. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    10 tysięcy to raczej mało na wszystkie serwery.. Na jeden to jeszcze w miarę by było :D No ale nic , niech szukają dalej , będą chociaż coś mieli do roboty :D
     
  16. maślak1234

    maślak1234 Forumowy żółtodziób

    10 000 zablokowanych to jest duża liczba. Z samego bokora będą stratni. załóżmy, że każdy z tych kont wydał by 20 zł ( bo wiadomo jeden kupi za 200 skrzyń a drugi wyśle smsa). 10 000*20 = 200 000 zł
    200 000*3 miesiące= 600 000 zł
    600 000/ 4,1745(na dzień dzisiejszy)= 143 729 euro
    To same bokory !!

    Policzmy mapy bonusowe, konkretnie byk
    Załóżmy, że każdy kupi jedną mapke:
    10 000* 18= 180 000 zł
    180 000/4,1745= 43 118 euro


    Po miesiącu zrozumieją, że błąd zrobili banując ludzi na 3 msc.
     
  17. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Tylko ile oni tracą na tych co zamiast kupić sobie perły puszczą boniarkę albo coś takiego ?:D Tym bardziej trzeba banować , i to jest normalne , nie wiem gdzie ty tu widzisz błąd :D
     
  18. maślak1234

    maślak1234 Forumowy żółtodziób

    Chciałem dodać, że w Seafight w niedziele podczas eventu grało niespełna 40 000 :)
    Może z 60 000 ludzi aktywnie gra w sea. Zbanowali 10 00 to wychodzi, że 1/6 została zbanowana.
    połącz posty

    Kto teraz robi przelewy na perły??
    Najwięcej i tak zarabiali na bokorach, mapach i dodatkach typu pakiety voodoo.

    ____________
    Post pod postem.
    Smod_Lilith
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 stycznia 2014
  19. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    A co Cię to obchodzi ile oni zarabiają ? Jak dla mnie to mogą nic nie zarabiać z graczy :D Chyba banika dostałeś i tak przeżywasz , zresztą nie ważne.. Jak Ci tak bardzo ich szkoda to możesz im wysłać parę przelewów..
     
  20. JERSONPL-

    JERSONPL- Forumowy żółtodziób

    Jeżeli uważacie że te bany w czymś pomogą to się mylicie!!!!! Po upływie tych 90 dni każdy żeby nadrobić zaległości będzie używał bota lub znajdzie jakiś inny błąd. Moim zdaniem BP popełniło błąd banując te konta nie tylko ze względu na gotówkę którą stracą lecz ze względu na motywacje graczy w szukaniu kolejnych błędów które można będzie wykorzystać do szybkiego nadrobienia strat spowodowaną 3 miesięczną przerwą!!!! i jeżeli uważacie że bany w czymś pomogą to się grubo mylicie!!!!!
     
    MAJTEK™ i .Bastek. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.