10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Trochę mniej emocji bym prosił - to tylko gra. Rozumiem że Niektóre osoby zostały zbanowane i nie jest to przyjemne. Za ponowne użycie bota, będzie ponowny ban - oczywiste i koło się zamyka. To nie tylko bany ale i też naprawianie błędów, które wykorzystują programy. Najlepiej grać uczciwie i wtedy nie ma tyle złości, problemów i jest czyste sumienie, pozdrawiam.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 stycznia 2014
  2. JERSONPL-

    JERSONPL- Forumowy żółtodziób

    Mniej emocji powiadasz. Czyli uważasz że bany pomogą powstrzymać hakerów?? Bardzo w to wątpię .
     
  3. .Bastek.

    .Bastek. Czeladnik forum

    Ciekawe po jakim czasie skrócą bany bo zobaczą ile kasy są w tyłek :)
     
  4. JERSONPL-

    JERSONPL- Forumowy żółtodziób

    Uważam że już niedługo to nastąpi :)
     
  5. AmiSopot™[PL-]

    AmiSopot™[PL-] Młodszy ekspert

    Ja nie pisałam bezpośrednio do Ciebie ale cóż jak uderzysz w stół odezwą się nożyce.
    Nie będę słuchać rad od kogoś takiego jak Ty ponieważ kupiłeś niecały miesiąc temu konto za ponad 2 tys. Popływałeś niecały miesiąc takim kontem i teraz grupy wsparcia szukasz?Powiedziałeś również nie dobrze ze rozłam PL- nastąpił bo teraz w PL- zostały same walczaki. Siebie w tej grupie wojowników tez umieściłeś? Bardzo wojowniczy z Ciebie gracz ze zbanowanym kontem za błyski. Pozdrawiam :)
     
  6. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Kto usunął mój post aż tak nie wygodny był osoba która miała bana nie powinna być w ekipie jak widzę wypowiedź moda że się przyznał iż miał bana i dalej pełni funkcję moda zniknął równie szybko jak i moja wypowiedź ładne robicie przekręty ekipo.
     
    JERSONPL- lubi to.
  7. Gdzie ja napisałem, że dobrze ze był rozłam, że zostały walczaki? ja takiegoś czego nie pamiętam :)
    apropo moje stare konto tez było full. Mówi ci coś konto o nicku MłodyBosman ? To moje stare konto , więc nie pisz, że sam nie umiem grać i rozwijac konta.
     
  8. AmiSopot™[PL-]

    AmiSopot™[PL-] Młodszy ekspert

    Konto może i kiedyś było Twoje ale już nie jest. Wiec skończ z tym przypominaniem co Twoje a co nie bo jak Tobie niczego nie wypominam a znając życie mam co wypominać prawda? Nie będę również z Tobą pisała na forum nie jest to odpowiedni komunikator na tego typu rozmowy.Oddziel grę od życia prywatnego. Co to mojego konta (już nie Twojego) konto było parokrotnie sprawdzane jak wiesz startowałam na CM i udało się jak dopełnię formalności będę na czacie świecić na żółto. Także proszę nie pisz już do mnie nie na forum bynajmniej. Pozdrawiam
     
  9. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Post MODa wisi. Co do całej sytuacji, nie jest to odpowiedni wątek, jest temat poświęcony ekipie tam proszę dyskutować na ten temat. Dlatego Twój post poleciał.
     
  10. AmiSopot™[PL-]

    AmiSopot™[PL-] Młodszy ekspert

    Pawle zacznij czytać ze zrozumieniem nie pisałam nic o tym ze Ty grać nie umiesz i konta rozwijać. Co do walczaków nie pisałeś a powiedziałeś na ts :)
     
  11. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Dokładnie proszę o zakończenie tej dyskusji. Wątki mają dotyczyć tego tematu, pozdrawiam.
     
  12. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Widzę że dalej dbacie o swoich jest to temat odnośnie banów na konto jak widzisz mod napisał posta a ja na niego odpowiedziałem więc czemu go usuwasz napisał to na własną odpowiedzialność i mam prawo na niego odpowiedzieć co do skarg na ekipę ja zadałem jedynie pytanie a nie złożyłem skargę a patrząc na temat do którego mnie wysłałeś to i tam byś usunął mój post i napisał byś abym wysłał ticketa do supportu bo forum od tego nie służy jakie to wygodne z waszej strony nieprawdaż.
     
    JERSONPL- lubi to.
  13. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Chrisss gdybym chciał, minutę bo umieszczeniu wpisu przez MODa byłby on skasowany lub edytowany. Czy widziałeś żebym przez 12 h cokolwiek zrobił z tym postem? Nie? To teraz zweryfikuj swoje "byś zrobił" w moją stronę. Dziękuje.

    Aha, i tak dla ścisłości temat dotyczy banów z ostatnich dni.
     
  14. ManDraGoN[ЦP].

    ManDraGoN[ЦP]. Forumowy żółtodziób

    Hm A powiedzcie mi czemu konto Protektora nie dostalo bana ? jak do tej pory smiga na bocie masakra czy nasi BA foforyzuja graczy ? niby 10 000 tys kont zostalo zbanowane a te ktore smigaly na bocie dalej smigaja prosze o obejrzenie filmiku :)

    http://w950.wrzuta.pl/film/2OKMAUDsPA8/protektor_bot_0001

    chcial bym wspomniec iz takich kont jak protektor jest duzo wiecej wiec wezniecie sie w koncu do roboty ? czy dalej bedziecie sie migac od pracy
     
    -Kasiczek- lubi to.
  15. Protek cały czas lata na 7/4 czy 6/3 na scarze i bana nie dostanie
     
  16. JERSONPL-

    JERSONPL- Forumowy żółtodziób

    I gdzie tu sprawiedliwość ??????
     
  17. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wszelkie dowody proszę kierować do suportu, forum nie jest od tego.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 stycznia 2014
  18. A tutaj nie można pisać o tym? przecież jest od tego odpowiedni temat. Jak banowac to wszystkich a nie wybiórczo jednostki. Bo ci co latają/ latali na scarch banów nie dostali. A tak samo zbierali bony czy robili pergi na niedozwolonych programach.
     
    JERSONPL- lubi to.
  19. ManDraGoN[ЦP].

    ManDraGoN[ЦP]. Forumowy żółtodziób

    Smutne jest to ze gracze zostali oszukani przez polski support za to za co zaplacilismy otrzymujemy lagi bledy gry oraz ignoracje od polskiego supportu
    Big Point nas okrada w zywe oczy a jak i bez zadnych konsekwencji a jak my rekompesujemy sobie wasza nie udolnosc naprawienia bleduw to otrzymujemy surowa kare a gdzie kara dla was ? gdzie kara dla chodz by stronniczych BA SCM i CM ?
     
    JERSONPL- lubi to.
  20. JERSONPL-

    JERSONPL- Forumowy żółtodziób

    Oni uważają że nikt im nic nie może zrobić. Uważają że mając tytuł mogą mieć i robić wszystko bo zwykły gracz nic nie może zrobić!!!!!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.