10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Zefirek-

    -Zefirek- Forumowy żółtodziób

    ............................



    _____________
    Ban by MOD_Mróz.



    2. 18
    Dane kontaktowe
    Nigdy nie wiesz, kto czyta forum, a pamiętaj, że każdy może czytać Twoje posty, a więc widzieć też Twoje dane, jeśli je opublikujesz. Dotyczy to wszystkich danych jak numer GG, ICQ, Skype czy TS, adres, adres e-mail, numer telefonu, numer komórki itd. itp. Dlatego przesyłaj swoje dane osobowe tylko poprzez system poczty w grze do tej osoby, która ma je otrzymać lub przez system wiadomości w grze!
    Zabronione jest publikowanie danych osobowych osób które nie wyraziły na to zgody.
    Niedopuszczalne jest podawanie danych osobowych oraz nicków z gry/forum członków ekipy jeżeli nie wyrazili oni na to zgody.


    Punktacja:
    Podawanie cudzych danych - 31 pkt


    2. 7
    Trollowanie, chamstwo, groźby
    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni). Trollowanie nie jest dozwolone na forum i każde tego zjawiska.
    Trollowanie - zaliczamy do tego również celowe ciągnięcie tematu, mimo próśb ze strony Moderatorów, o jego zakończenie. Specyficzny ton wypowiedzi, mający na celu ośmieszenie Ekipy Forum czy innych użytkowników, wytykanie błędów, rozpoczęcie sprzeczki/włączenie się do już rozpoczętej, oraz wszelkie tego typu przejawy, które zostaną odebrane przez Moderatorów jako trolling mogą zostać ukarane poprzez nałożenie punktów karnych.

    Wszelkie przejawy chamstwa będą zwalczane


    Trollowanie - 21 pkt
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 stycznia 2014
    ManDraGoN[ЦP]. i JERSONPL- lubią to.
  2. LejNamur™

    LejNamur™ Okazjonalny autor

  3. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Możesz spokojnie przesłać oba filmy do suportu.
     
  4. -Kasiczek-

    -Kasiczek- Czeladnik forum

    Widzisz kolegi nie bananuje i pali franka że jest bezstronny,mi to wisi kogo zbananują czy z mojego aliansu czy waszego . jedna prośba masz ładną jakość filmu to może kolege Pablo VIII nagrasz na dolnych mapach:) patrz na moderatora tutaj cichutko jest a na nastepnej stronie namawia by gość wysłał oba filmy haha bezstronny:)Brawo protek za wyszkolenie ekipy
     
    PATOSZIK lubi to.
  5. PATOSZIK

    PATOSZIK Forumowy żółtodziób

    Każdy widzi że nie którzy gracze mają potężne znajomości i są nie tyk alni a my na to nic nie poradzimy.
     
  6. skirek[XXL]

    skirek[XXL] Czeladnik forum

    A ja na ten przykład bana nie mam, bo gram bez wspomagaczy :)
     
  7. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Zefirku nie gram na serwerach PL , nie przesiaduje na TS-ach wśród polskich graczy i nie słucham plotek dla mnie liczą się fakty.
    Jeżeli posiadasz dowody i nie są to tylko pomówienia proszę prześlij je do Supportu. Masz jakieś obawy zawsze możesz skierować dowody bezpośrednio do Supportera zaznaczając to na wstępie swojego zgłoszenia.


    Witaj Kubo :)
    Twoja sytuacja faktycznie była taka, że ktoś nałożył blokadę błędnie.
    W przypadku banów które poleciały na konta w chwili obecnej jest to nie możliwe.
    Konta nie były sprawdzane i blokowane przez nas, a przez Comunnity Meangera w Niemczech.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 stycznia 2014
  8. Garret

    Garret Forumowy żółtodziób

    Przez tyle lat jeszcze się nie nauczyliście ? W ekipie były są i będą małe lub duże przekręty lub stronniczość ( oczywiście nie wszyscy :p ) :) I nic z tym nie zrobimy. To oni maja po swojej stronie regulamin. Co do zbanowanych konto nie obchodzi mnie to czy banują za boty czy nie, od tego nie polepszy mi się jakość gry bugi błędy lagi wtyki i inne pierdoły jak były tak dalej są.
    Pozdrawiam
     
  9. PATOSZIK

    PATOSZIK Forumowy żółtodziób

    a gdzie były te konta sprawdzane i przez kogo czy przez co ??
     
  10. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Tak jak napisałam wyżej. Konta były sprawdzane i blokowane przez Comunnity Meangera w Niemczech, czyli główne osoby tworzące i odpowiedzialne za grę.
     
  11. PATOSZIK

    PATOSZIK Forumowy żółtodziób

    Czyli uważasz że oni nie mogli się pomylić ??
     
  12. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Nie jestem informatykiem, nie mam takich możliwości jak ma Comunnity Meanger z tego co się orientuje w tych przypadkach nie było takiej możliwości. Każdy ruch na koncie zostaje zapisany w kodzie. Zablokowane zostały także konta które przez kilka minut, czy też godzin korzystały z niedozwolonych programów.
     
  13. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Chcecie bana do Protca a sami na filmie rozmawiacie o kupnie nie istniejacych legalnie pakietow po 20 i 32 PLN :D
    Wykorzystywanie bugu gry jest tak samo karalne jak plywanie na bocie a takim bugiem mozna uznac kupno pakietu :D
     
  14. ManDraGoN[ЦP].

    ManDraGoN[ЦP]. Forumowy żółtodziób

    Wszystko co mozna kupic w dziale platnosci jest dozwolone zaksiegowane i legalne Kazdy BA ci to powie

    BA_Modlishka

    Kolezanko droga skoro jest tak jak piszesz czemu gracze co mieli bana po 24h zostal zdjety oraz czemu gracze co smigaja na SCAR j/w pokazane bylo na filmikach nie zostali ukarani ?
    Czy nasi BA sa tak leniwi ze jak robili wycieczki po mapach nie sprawdzili graczy co sa "online" ? i nie weszli im w dziennik pokladowy ? czemu ludzie otrzymuja bany Ci co naj mnej zawinili i dla czego kazdy zostal potraktowany tak samo ?
    Bawi mnie to ze ja na swoim kajaku mam kupione wszystko za PLN konto nie bylo nigdy banowane a dostalem takiego samego bana co gosciu ktory ma szystko na bugach zrobione i to juz jego z 7 ban ...

    Jak mozesz to wez mi to wyjasnij ...

    skirek[XXL] Witku tak jak my wszyscy z tym ze my nie mamy dostepu i znajomosci takich jak Ty : ) hehe
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 stycznia 2014
  15. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    ManDraGoN[ЦP]
    Nie osmieszaj sie , nie ma tych pakietow obecnie legalnie do kupienia wiec jest to wykorzystywanie bugu gry , wklejasz link i dajesz enter i uwazasz ze nie jest to bugowanie ?
    (wyjasnie ze ,,bugowanie" znaczy wykorzystawanie bledu gry jak bys nie wiedzial)
    BP zaksiegowalo kase wiec bana dac nie moze ale moze zlikwidowac pakiet a za
    wplacone PLN dac perly , taki temat byl co do ostatnich pakietow z armatami voodoo ze tak moga robic .
    Teraz jeszcze nie daja banow ale kto powiedzial ze im nie wolno skoro jawnie wklejles link i dales na enter a nastepni kupiles ? Dadza perelki a i banika na dokladke i nic im nie zrobisz.
     
  16. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert


    To jak to jest skoro Niemcy mi odpisali

    Dein Account ist kein deutscher Account und von daher kann Dir der deutsche Support leider bei Deiner Anfrage nicht helfen. Wende Dich bitte an den zuständigen Ländersupport, von wo aus Du Deinen Account registriert hast.

    Mit freundlichen Grüßen

    Może mi to wytłumaczysz?
     
  17. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    Prawda jest taka że ci co użyli Seabota mają bany a scary latają dalej.
     
  18. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Na tamtejsze zgłoszenie odpowiada BA czy też TM zajmujący się kontami z serwera niemieckiego. Podobnie jak w polskim Supporcie , a nie Comunnity Meanger do którego wyjaśnienia mają być kierowane za pomocą poczty tradycyjnej na adres siedziby firmy.
     
  19. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    A skąd ten adres dorwać?
     
  20. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    adres ,,poczta tradycyjna" znaczy karka papieru , koperta , znaczek i wysylasz (nie email) a taki adres masz w kazdym tickecie

    Bigpoint GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg | Germany
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.