10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .PABLO.VIII

    .PABLO.VIII Okazjonalny autor

    300spartan niby stary GIT, a jak ładnie klapie, żeby do supportu film przesłać. Jego konto też już chyba nie pływa, bo latało często na dwójkach za bonami i macki klepało. Mortal, niebieski Smerf z RSO, czy Libeero, bo z tego konta nagrywane też dobry ziomek, poza tym po ustawieniach i stylu gry dopiero widać co za amator :) Joker kolejny walczak. Protector 16 pkt. mi daje... łooh jak się napalił, jak piesek Leszek :D Jak się swoich kont nie ma to pozostało już tylko cudze nagrywać.
    PS. A ten film lejnamur też niezła buła. Topi gracza z XXL, który lata na programie i jeszcze mu uciekł, a 30 sek. później pewnie go pojechał. Śmiech na kółkach tylko popychać, żeby reszta ubaw miała :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2014
    MAJTEK™ i Treu1 lubią to.
  2. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    hahaha tylko tego nie widać zablokowane hahhaha ciekawe gdzie?
     
  3. **czorny87**uss

    **czorny87**uss Forumowy żółtodziób

    Moim zdaniem BP ...... robi co do Botów, Scarów, Bugów itd ... Im liczy sie tylko kasa kasa kasa......

    Pozdrawia Yeti ...Promyczek...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 stycznia 2014
  4. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Bez takich określeń proszę. Tym razem tylko upominam.
     
  5. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    pierwsza 100 pd 18 zablokowanych jeden znikł wczoraj najlepsza jest pierwsza :eek: lecz te 2 osoby co grają hmm też zasługują
     
  6. Odezwał się wielki walczak czatowy/forumowy. Powiedz kto pływał na koncie Leonidasa yyy tzn. koncie wielkiego :) ( Bo leo kupił od niego konto). Kto pływał i się spinał na czacie? Ty
    I wgl. przed banem grałeś? Bo ciebie jakoś nie widziałem na mapie morza. No chyba, że na cudzym koncie :)
     
  7. DEWASTATOR[PL-]

    DEWASTATOR[PL-] Forumowy żółtodziób

    BP się chwali tym że banują konta co pływały na botach, a jak ja zgłosiłem że mi ktoś ukradł konto to im zajęło zbanowanie konta 4 dni i 10 miesięcy użerałem o oddanie mi konta. oczywiście mię zbywali że czekają na kontakt policji albo czekają na dalszy rozwój wydarzeń w końcu oddał mi bp konto ale na koncie było 1350 kryształów na minus oczywiście bp się wypięło na to. i tak bp kara tych co grają uczciwie. a jest teraz wielki hałas że jest tyle nie uczciwych graczy założę się że jak bp zacznie bardziej uczciwie się zachowywać to i gracze będą uczciwsi.:)
     
  8. Voldemorth

    Voldemorth Czeladnik forum

    Niby 10.000 kont zablokowanych a na globalu dalej eldorado. Eh, te BP....
     
  9. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    Zbanowali tylko konta które latały na seabocie a nie na scarze
     
    -strzelbinek- lubi to.
  10. Pablo spokojnie jesteś nie lepszy. obejrzyj wczorajszy dziennik jak Cie pół serwera z pustaka odbijało.;) Mam nadzieje że zablokują wszystkich nie patrząc na grubość portfela. Nadal czekam na blokadę kilku kont które są w czołówce serwera a latają nocami na scarach.

    Scara też łatwo wykryć. wystarczy niech BP przerzuci dane konto na jedynki tam tez są błyskotki. Scar sie na nich prawdopodobnie zawiesi albo będzie pływać bez celu. To wystarczający dowód
     
  11. ™LEGION™

    ™LEGION™ Okazjonalny autor

    To jak juz o uczciwości piszecie to i może multi konta sprawdzicie :) i pozamykają jadaczki bo pewnie żadne konto nie zostanie haha jaka to uczciwoścć jak najednym koncie gra 10 murzynów i Mysio top 1 haha bo koleś hajs ładuje a co do tej listy taka jest i on ją ma wie kogo zbanowali :) nie oszukujmy sie są równi i równiejsi jak mnie nie zbanują to wkleje wam tu na forum ta liste :D
     
  12. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wszelkie dowody proszę kierować(wysyłać) do suportu, forum nie jest od tego typu informacji, pozdrawiam.
     
  13. -_WiKiNg™_*PL*

    -_WiKiNg™_*PL* Forumowy żółtodziób

    bez botów ta gra bedzie nudna i nie bedzie po co grac w nia :p
     
  14. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert


    Pewnie po części masz racje co tu można robić jak ma się fulla tylko kasę ładować w inne bajery z działu płatności. Pamiętacie jakie były ewenty? opłacalne a jak się design zdobyło to człowiek cieszył się jak dziecko, a teraz jest jedna wielka lipa.
     
  15. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    najlepsze na pl1 już ściągają:rolleyes:kilku graczom
     
  16. Komu niby?
     
  17. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    Oj zawsze byłeś fantastą, ktoś ci coś mówił ale kto to nie pamiętasz itd.itp..
     
  18. CZASZKOLAMACZ

    CZASZKOLAMACZ Czeladnik forum

    takie tam napisanie o 10000 kont bez podania kto i na jakim serwerze to moze byc tylko plotka ,jak zwykle nie chce mi sie wierzyc w takie bajki i teksty ze ktos cos chce zmienic w tej grze
     
  19. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Wciśnij przycisk "Nowe Posty" i zobacz co się dzieje w takich samych tematach w innych krajach :)
     
  20. ZGADULA

    ZGADULA Młodszy ekspert

    Powiem tak wiem o około 30 kontach z 3-ech tylko bractw na PL1 także jest to możliwe.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.