10.000 zablokowanych kont

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 10 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Czyli znaczy ze mozna wiecej adminowskich kont wprowadzic do np. top 100 PD i zlote blachy beda mialy tylko konta adminowskie i to bedzie sprawiedliwe ?
    no to super :D
    a jaki to niby ,,okreslony cel" byl jesli mozna wiedziec ?
    gracze sie bija i placa real kase za perly aby kupic kule i byc na pierwszych miejscach wiec osobiscie uwazam to za nie fer-play i tym samym nie sprawiedliwe .
     
    .PABLO.VIII lubi to.
  2. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Na adminowskim koncie można wpisać wszystko. Być w top1 każdego rankingu, tylko po co? Naprawdę sądzisz, że ktoś robi to specjalnie? Zastanów się o czym piszesz. Poza tym kto jest pierwszy ten wie, że jest pierwszy mimo nagłego pojawienia się BA na liście.
     
  3. Z tym to bym polemizował. Może ktoś chce sobie screna zrobić jak znajduje się na pierwszej pozycji. Zawsze lepiej wygląda pierwsze niż drugie :)
     
    Treu1 i .PABLO.VIII lubią to.
  4. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Żywię nadzieję, że przed końcem miesiąca ranking wróci do stanu pierwotnego i osoba z 1 miejscem w rankingu będzie mogła sobie tego screena zrobić :)
     
  5. 77krecik

    77krecik Forumowy żółtodziób

    Czy BP ma w planach amnestie na zablokowane konta
     
  6. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Nie.
     
  7. 77krecik

    77krecik Forumowy żółtodziób

    Oj tam,oj tam już i tak dostali kare że nie modli uczestniczyć w ostatnim ewencie.
     
  8. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    i dobrze. ale niektórzy nadal pływaja i bony zbieraja
     
  9. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    w samym zbieraniu bonów nie ma nic złego:) ja zbieram 3-4 godziny dziennie a czasem wcale to zależy od tego czy mam na to czas. ale robię to klikając myszką a nie za pomocą automatu:) możliwe ze będą jeszcze przeprowadzane takie akcje jak ostatnio i wielu w końcu zrezygnuje z opcji automatycznej. ale kiedy to nastąpi tego niestety nikt nie wie.
     
  10. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    wystarczylo by wprowdzic dzienny limit na blyskotki i by sie skonczylo
     
  11. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    pomysłów na rozwiązanie tego problemu było już wiele ale ograniczenie ilości zebranych błyskotek raczej by nie przeszło:)
     
  12. .PABLO.VIII

    .PABLO.VIII Okazjonalny autor

    Dowiedziałem się niedługo po Waszym zebranku od moderatora forum, że Pani BA_Tefnut nie zamierza usunąć się z rankingu. Dla mnie 1 miejsce to nie drugie. I jak tak lecicie w kulki to ja już nikogo chyba nie utopię. Szkoda mojej kasy, jeżeli uważacie, że możecie zmienić każdy ranking. Skoro mogła się wpisać to mogła się i wypisać.
    Będę wysyłał przelewy, siedział 24h/dobę, a ktoś z ekipy za rok dla jaj wyzeruje mi PD i PB.
    Skoro wy oszukujecie legalnie to gracze też powinni.
     
  13. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Dobrze wiedzieć, bo ja nawet nie wiedziałem, że o tym rozmawialiśmy :)
     
  14. Tak to już jest. Swoim kontem nie osiągnie takiej pozycji to na koncie adminowskim chcę się pokazać.
     
  15. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Stosując taką retorykę można by powiedzieć:

    "Jak ktoś sam nie potrafi, to na programach wali"

    Nieprawdaż?
     
    BA_Modlishka i SMOD_Mróz lubią to.
  16. .PABLO.VIII

    .PABLO.VIII Okazjonalny autor

    Nie napisałem, że rozmawialiście o tym na zebraniu, czytaj ze zrozumieniem ;)
    No i jak się teraz czujesz, bo napisałeś, że przed końcem stycznia zostanie to naprawione. Także screena sobie nie zrobiłem.
     
  17. AmiSopot™[PL-]

    AmiSopot™[PL-] Młodszy ekspert


    Ale Ty złośliwy ;p :D:D:D tego powiedzonka nie słyszałam jeszcze. Ale trafne :rolleyes:
     
  18. .PABLO.VIII

    .PABLO.VIII Okazjonalny autor

    Ja też nie. Jakieś kwaśne. Jak kiwi :D
     
  19. Treu1. Sprawiedliwość sprawiedliwością ale akurat to nic nie zmienia bo za ten miesiąc nie było nagród. ;)
     
  20. Lord_Wako

    Lord_Wako Forumowy żółtodziób

    oj uśmiałem się czytając niektóre posty a w szczególności wspaniałych modów - widzę że i forum powoli zaczyna umierać - było to do przewidzenia - gram/grałem jak zwał tak zwał bez różnicy od samego prawie powstania tej gry i jak się patrzy z perspektywy dawnych czasów to ręce opadają na to co się tu dzieje. Jeżeli są ci co pamiętają dawne czasy to wiedzą o co chodzi kiedyś nikt nie myślał by używać bota - bo takowego nie było - nie zaprzeczam że nie korzystało się z bugów itp. ale to robili wszyscy w raz z modami bez wyjątków ale gra dawała to coś że chciało się grać - pierwszym twórcą który stworzył bota był polski gracz/ nick bez znaczenia bo - starzy gracze wiedzą o kogo chodzi/ który został zwerbowany przez BP swoje szeregi.
    Co do banów - jak ktoś dobrze obserwował rozwój bota jest dość dziwny - mowa o najbardziej popularnym seatbot -a mianowicie przed wielkim buum kont były 3 wersje o tej samej nazwie 2 wersje udostepnione tylko dla scisłego grona i działające do chwili obecnej - trzecia wersja i dość dziwna została wypuszczona dla ogółu dla przetestowania dla każdego gracza na 24h a potem dany gracz musiał wykupić tzw. licencje i tu był mały haczyk, ci co przelali odpowiednią sumę byli pierwszymi co otrzymali bana/ dali sie zrobić/ następnie dostali bany ci co troche kombinowali z przestawianiem w biosie czasu by wydłużyć czas działania bota /przestawianie czasu by nie mineły 24h/a reszta dostała dla zasady. Na obecną chwilę wiadomo z różnych przecieków ręce maczało w trzeciej wersji BP by wyeliminować boty używane przez zamkniete grono graczy ale to tylko plotki ponoć / w każdej plotce kryje sie ziarenko prawdy /. A co do scara niestety tu jest trochę inna zasada działania i wasz kochany BP na razie tego problemu nie przeskoczy -seatbot użytkownik logował się za pomoca tego programu do gry - scar użytkownik musi sam się zalogować do gry przez przeglądarkę sam zalogować się na mapę morza a następnie uruchamia scar który przejmuje kontrolę nad kursorem myszki za użytkownika / mowa o starszej wersji/ i zasada działania prosta użytkownik gra a fizycznie go nie ma - a zmian w kodzie gry nie ma /brak ingerencji/.
    Seafight umiera powoli i padnie tylko dzięki BP - ta gra nie ma już magii uroku tu się liczy tylko kasa i tylko kasa- zysk i tylko zysk. Nowi gracze nie maja szans na żaden rozwój bez dużego wkładu finansowego a co do jak ktoś napisał 46 mln użytkowników zarejestrowanych ale z tego 3/4 już nie aktywnych kont.
    Gram na globalu czat polski tam umarł / a kiedyś tam aż wrzało/ tu na forum jak pamiętam mod miał pełne ręce roboty a teraz więcej mody pisza niż sami gracze.
    Kochani modowie przestańcie pisać głupoty bo żaden z was nie ma czystego sumienia trzymacie się rękoma i nogami tych wirtualnych stanowisk jak wiadomo nie za darmo. Nie wierzą w to aby żaden z was nie korzystał z błędu gry , buga itp. a nawet z bota
     
    Jurajska lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.