11.11.2020

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika =TMW=[WMF], 11 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. =TMW=[WMF]

    =TMW=[WMF] Młodszy ekspert

    Podziękowania dla BP za uczczenie 102 rocznicy odzyskania niepodległości przez POLSKĘ
     
  2. socient

    socient Forum Pro

    Czekaj, ale czego Ty oczekujesz? Firma BigPoint to zagraniczny koncern i uważasz, że będą co kraj i święto wprowadzać wydarzenia/eventy czy nagrody dla danego kraju "mam święto to mnie się należy"? Jak przykro się patrzy do czego obecny rząd Polski doprowadził, że każdy polak myśli, że jest z Polski to mu się już wszystko należy. Uważam, że święto Niepodległości powinieneś raczej spędzić z rodziną i cieszyć się z tego, że masz "wolną" Polskę i możesz spokojnie z nimi siedzieć przy herbacie. ;)
     
  3. =TMW=[WMF]

    =TMW=[WMF] Młodszy ekspert

    Polak to tak a-propos z dużej litery jak Ci się nie podoba mój post to nie pisz,poczekaj na event zielonej herbaty z wysp bunga -bunga ,będą Ci pływać po mapie listki mniszka lekarskiego
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Od kilku lat na SF dzień polskiej bandery jest obchodzony 3 maja.
     
    CM_Monstera i =TMW=[WMF] lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.