20 V 100 bitwa!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika billybobjoe33, 7 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. billybobjoe33

    billybobjoe33 Aktywny autor

    Witam, jestem z Global Ameryce 2. Przepraszam za mój biedny polski ponieważ kładę to na tłumacza. Zawsze słyszałem, że polscy gracze byli najlepsi gracze w Seafight, więc chciałbym zobaczyć, co najlepiej myśleć o moim filmie. To jest film z 20 V 100 bitwy mieliśmy. Daj mi znać, co myślisz, i zapraszam do oglądania jednego z innych moich filmów! Oglądaj HD 1080p! Ciesz się!

     
  2. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Miło to czytać o Polskich graczach. Liczą się ludzie, nie konta i to jest oczywiste i najlepsze w tej grze że można poznać wielu fajnych ludzi z którymi się gra i żegna. Film 10/10 za odwagę, muzykę i obronę wyspy, pozdrawiam.

     
  3. billybobjoe33

    billybobjoe33 Aktywny autor

    Dziękuję bardzo!
     
  4. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Ciekawy film 5/5
     
  5. .PABLO.VIII

    .PABLO.VIII Okazjonalny autor

    Pro :) No w końcu się doczekałem, thx ;)
    10/10
     
  6. billybobjoe33

    billybobjoe33 Aktywny autor

    Dzięki chłopaki!
     
  7. ™Noname™[ВЧК]

    ™Noname™[ВЧК] Czeladnik forum

    Pełen szacunek to jest właśnie walka 5 razy większa ilość statków a i tak da się zrobić swoje na morzu. U mnie server nie pozwala na takie rzeczy bo LAGI TAKIE BRAK SŁÓW. Super umiejętności i gratulacje 10/10 pozdrawiam
     
  8. .Bastek.

    .Bastek. Czeladnik forum

  9. billybobjoe33

    billybobjoe33 Aktywny autor

    Dziękuję bardzo!
     
  10. Piękne akcje i organizacja. ;) Ale brak lagów też robi swoje i to przy dużej rozdzielczości i wysokich szczegółach. :rolleyes:
     
  11. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    fajniutki filmik 10/10 :D
     
  12. billybobjoe33

    billybobjoe33 Aktywny autor

    Dzięki wszystkim. Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony, jak wiele wsparcia Dostałem tu na polskim forum. Może muszę pisać rzeczy tu częściej
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  13. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    musisz musisz jak widzisz nie gryziemy :D nie no filmik kox :p 10/10 za nutki i 15/10 za akcje :p no i na nastepny raz powyłączaj troche efektów bo lagi masz starszne :/ ale da się ogladac:p
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2014
  14. Chyba nie widziałeś prawdziwych lagów. :D
     
  15. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    no moze i nie widzialem:p mi mapa plynnie dziala wiec nawet najmniejsze lagi mnie wkurzają, być moze to wina serwera;p bo na 99% graasz na PL1 lub PL2 :) a te serwery są juz przeludnione ;P
     
  16. Gram na PL2 - nie jest przeludniony.. Dużo winy w sprzęcie i internecie. :mad:
     
  17. Mя.Szaкal*PL*

    Mя.Szaкal*PL* Okazjonalny autor

    no chyba ze tak ja to gralem na PL1 okolo 2.5 roku temu wiec wtedy serwer byl juz przeludniony ;PP ale wczoraj weszle pierwszy raz od tego czasu i sie zdziwilem jak malo osob gra;))
     
  18. billybobjoe33

    billybobjoe33 Aktywny autor

    Oto moje ostatnie 3 filmy z wojny, która niedawno rozpoczęła się na globalnej Ameryki. 2. Moim zdaniem część 3 jest najlepszy, więc daj mi znać, co myślisz!
    Część 1:
    Część 2:
    Część 3:
     
    Teodor!!!, KoSa oraz SMOD_Mróz lubią to.
  19. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Co tu pisać - tego nie da się opisać po prostu jak zawsze wspaniałe akcje i dobrze zrobione filmy, muzyka idealna - 5/5! z pozdrowieniami Mróz.:):p
     
  20. billybobjoe33

    billybobjoe33 Aktywny autor

    Dziękujemy!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.