49% i koniec

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika **pawel**, 27 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Ma ktoś podobny problem? Grałem 2h wywaliło przez jakieś 15-20 minut nic, w końcu weszło i po chwili znowu to samo... Wczoraj to samo było 23 chcę kolejną rozpadline robić bo boty, z poprzedniej zlagowało przelogowałem i przez 30 minut nie wchodziła. Masakra jakaś ostatnio się dzieje... Net mam dobry bo normalnie stronki ładuje jak i u brata w lapku więc na pewno nie jest to wina neta.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Czy problem nadal występuje ?
     
  3. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Teraz wszedłem na chwilę zobaczyć to weszło, ale bardzo lagowało więc przelogowałem i znów nie działa
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Który serwer ? używasz unity czy klienta ?
     
  5. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    PL1 i klient
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jeżeli problem nadal będzie występować to zgłoś się do pomocy technicznej.
     
  7. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Okej. Jak na razie weszło tylko ciekawe na jak długo...
     
  8. majkel93

    majkel93 Młodszy ekspert

    Ja to samo mam. TO już robi się żałosne. Ileż można słuchać o lagach, problemach i innych błędach w tej grze. I tak samo napisałem ale co to da? Jedynie odwlekanie sprawy.
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.