A Ja sie was pytam

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika sirPatryk, 19 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sirPatryk

    sirPatryk Okazjonalny autor

    A Ja się was Pytam Gdzie statki eventowe co miały być do 23 chyba cos z info na forum mieliście nie tak skoro było a statkow niema coraz więcej problemów itd. może wkoncu byscie się kuzwa Ogarneli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. *Filippo*

    *Filippo* Czeladnik forum

    "Które daty warto pamiętać?
    Wydarzenie rozpoczyna się o 12:00 13 czerwca, a kończy o 12:00 16 lipca."

    Czytanie ze zrozumieniem, event się skończył 16 lipca, a tylko czarny rynek jest dłużej jak zawsze przy eventach
     
  3. sirPatryk

    sirPatryk Okazjonalny autor

    Filippo czytanie ze zrozumieniem jasne tylko ze trzeba sledzic FQ wiec wiem co Czytalem Kolego i jakie info bylo dwa dni temu
     
  4. ๖ۣۜҢΩЩΣҚ

    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ Aktywny autor

    sirPatryk nie tylko Ty zdążyłeś przeczytać informację,że po restarcie npc ewentowe będą pływać do 23 lipca- niestety post wcięło a info o pojawieniu się desingu " As archipelagu" też edytowano-jak tylko się pojawiło ( a było to we wtorek) komunikat brzmiał, że w poniedziałek będzie synchronizacja, dzięki której As archipelagu pojawi się na czarnym rynku. :) Błędy były są i będą



    Przepraszam-mój błąd , posta nie wcięło, a dziś GLT_Eviana wyjaśniła sprawe:))
    https://board-pl.seafight.com/threa...owych-rankingow-narodowych.61163/#post-427213
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2018
    Cezary.1992 lubi to.
  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Skoro wszystko się wyjaśniło, temat zamykam ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.