Sugestie Admiraly wlasciciela wyspy :D

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika Errew, 30 października 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Errew

    Errew Hrabia forum

    Mam pomysla ! :D Proponuje wprowadzic statek admiralski wlasciciela wyspy z jakas iloscia perel % Bractwa :) dany admiral wyskakiwal by np 1 raz dziennie i po jego zatopieniu otrzymywalo by sie jakis % z kasy bractwa perel na ktorej mapie by wyskoczyl oczywiscie nie mniej niz np koszt 50 % jego ubicia z ammo perlowej :D jak wam sie podoba ?
     
  2. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Szybko te bractwa wtedy zbiednieją :D i cadoki to będą stawiać za kredyt z providenta ;)
    No chyba że ten co ubije bedzie zobowiązany do zwrotu o_O;)ale w tym przypadku to pomysl bez sensu ;)
     
  3. Errew

    Errew Hrabia forum

    nie interesuja mnie w tym przypadku ich cadoki interesuja mnie ich perly wkoncu oni tez nie przejmuja sie zwyklymi graczami maja przywileje wiec niech cos traca a nie wszystko tylko do siebie do siebie garna
     
  4. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    No patrząc od tej strony to może :rolleyes: i w sumie pomysł jest nowy i oryginalny:)
    Ale pomimo wszystko myślę że to nie przejdzie i sam też chyba byłbym na nie , pomimo że wysp też nie posiadam ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.