Adres email

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika PØĽΛК, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PØĽΛК

    PØĽΛК Czeladnik forum

    Czy istnieje możliwość żeby BP samo zmieniło mi adres e-mail na którym jest zapisane konto ? Pytam ponieważ straciłem dostęp do aktualnego e-mailu i chciałbym zmienić na nowy.
     
  2. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Ciężka sprawa. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta Twojej poczty i Napisz do suportu.
     
  3. PØĽΛК

    PØĽΛК Czeladnik forum

    Poczta nic na to, nawet nie odpisała, a pisząc do supportu i pisząc do nich żeby pisali na inny e-mail też jest cisza, dlatego spytałem tu bo myślałem że dowiem się czegoś konkretnego :/
     
  4. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    W jaki sposób straciłeś dostęp do maila ? Zapomniałeś hasła czy konto mail zostało zablokowane / skasowane ?
     
  5. Dublan

    Dublan Czeladnik forum

    ja miałem taka sytuację, że usunięto mi konto na onet; długo trwałą wymiana maili z supportem, ale udało się; więc próbuj pisać
     
  6. PØĽΛК

    PØĽΛК Czeladnik forum

    podobno zapomniałem hasła ale jest to nie możliwe bo używam zawsze tylko paru haseł i każde nie działa, nie wiem co się stało ale to nie moja wina.
     
  7. Najprawdopodobniej jednak musiałeś zapomnieć.
    Mi też się zdarza że przy podobnych hasłach nie mogłem się zalogować ale w końcu sobie przypomniałem :D
    Może spróbuj opcji przypominania hasła?
     
  8. PØĽΛК

    PØĽΛК Czeladnik forum

    Ale właśnie to jest nie możliwe żebym zapomniał bo używam 3 haseł i żadne z nich nie działa :) opcja przypominania hasła na gmailu jest tak porąbana że szansa odzyskania go jest znikoma
     
  9. ToR-HeT

    ToR-HeT Forumowy żółtodziób

    Mam podobny problem napisze tutaj żeby nie tworzyć nowego tematu,ja zaś mam konto na Onecie i nie mogę zmienić ani hasła ani maila,od dobrych 4 lat nic mi nie przychodzi żadne potwierdzenie.Napisałem do supportu i kazali mi poprzez formularz kontaktowy wypełnić koniecznie jakieś 7 śmiesznych punktów z których jednego nie rozumiem "Prosimy przedstawić zaświadczenie od dostawcy skrzynki pocztowej, że nie ma już możliwości odzyskania dostępu do w/w konta e-mail. Prosimy o zrzut ekranu (z widocznymi adresami url, odbiorcy i nadawcy oraz datą/godziną)" nie bardzo rozumiem co zrobić.Jest jakaś szansa na zmianę tego maila ? co mam zrobić proszę o pomoc.
     
  10. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Oznacza to iż musisz napisać do onetu aby potwierdzili ze konto mail jest nieaktywne, poźniej musisz tylko zrobic screena tego maila od onetu z informacja ze konto jest nieaktywne i wysłać wraz z innymi podpunktami do supportu SF.
     
  11. ToR-HeT

    ToR-HeT Forumowy żółtodziób

    Aha okej dzięki :) spróbuje może się uda,
     
  12. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Opcje przypomnienia hasła są bardzo latwe i klarowne na gmailu. Można podać wczesniejsze hasła, mozna podać maila zastępczego na który przyjdzie nowe hasło itp itd, możesz do nich zadzwonić w sprawie maila, nr tel jest dostępny po wpisaniu w przegladarke " google polska ".

    Jeżeli nie dostałeś informacji od supportu o warunkach jakie musisz spelnić aby zmienić adres mail poproś SMod / TM aby wkleił Ci taka informacje z OTRS którą otrzymują gracze po wysłaniu zapytania do supportu. Ewentualnie poproś graczy ktorzy otrzymaili ta informacje o wklejenie jej.
     
  13. Dublan

    Dublan Czeladnik forum

    też mnie to zdziwiło, że nie mogę się zalogować na pocztę wszystkimi możliwymi hasłami; okazało się, że konto zostało usunięte z ich winy, gdyż ja na pewno nie mogłem tego zrobić; więc i takie rzeczy się zdarzają
     
  14. ToR-HeT

    ToR-HeT Forumowy żółtodziób

    Adrian zrobiłem tak..odpisali że konto w ich systemie jest aktywne,co teraz ?
     
  15. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum


    Zatem jezeli konto jest aktywne to da sie odzyskac do niego haslo. Zalecam wykonanie telefonu do operatora poczty w ciagu 10 minut po krotkim przesluchaniu powinni zresetowac Twoje haslo i wysłac nowe smsem.

    Też mialem taki problem zadzwonilem do operatora odpowiedzialem na kilaka pytan i zresetowali mi haslo, wiec sposob sprawdzony.
     
  16. ToR-HeT

    ToR-HeT Forumowy żółtodziób

    Ale ja znam hasło,nic mi po jego zmianie skoro i tak potwierdzenie z sf na niego nie przychodzą..
     
  17. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

  18. olka220

    olka220 Forumowy żółtodziób

    Witam
    Mam podobny kłopot nie wiem jakim cudem ktoś zmienił mi adres email , pisałam do suportu kazali mi wysłać potwierdzenia przelewów numer id gracza pierwszy login na jaki konto było rejestrowane , ale jednocześnie napisali że nie będą rozpatrywali wiadomości z adresów email na które nie są zarejestrowane konta w grze , wysłałam wszystko co chcieli i nic , to co teraz ? mam założyć nowe konto w grze żeby rozpatrzyli moją wiadomość?
     
  19. Myślę, że obie sytuacje już daaaawno znalazły rozwiązanie. :p

    Temat zamykam. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.