ÂהğeĿƊεĿâMµєřŤє

Temat na forum 'Gracze' rozpoczęty przez użytkownika Karol28023, 9 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Karol28023

    Karol28023 Młodszy ekspert

    Witam
    Mój nick to ÂהğeĿƊεĿâMµєřŤє Bractwo PRZ , a na imię mam Karol
    Mieszkam w powiecie Białobrzeskim i mam 24 l .
    Gram od 2009 r , obecnie mam 15 level .
    Wcześniej pływałem pod nickiem Karol2802 .
    Byłem w bractwach csi P-M G&K 3W ŁZY PE> i znów G&K .
    Nie grałem ponad 2 l wróciłem do gry bo nie miałem co w zimę robić po pracy .

    Ci co mnie znają mówią że jestem wredny ( nie prawda jestem bardzo wredny :) ) , lubie dogryzać ludziom bardzo dużo tekstów nasłucham się w pracy oraz oglądając kabarety , które uwielbiam :)
    Jestem trudnym człowiekiem zawsze szukam dziury w całym i nie lubię zasad ( A może je lubię ? , nie już wiem lubię je łamać :) np na zakończenie szkoły wybrałem się w białym dresie i czerwonych butach :) ) I jestem tolerancyjny co do innych kolorów skóry oraz układów kobieta & kobieta ( jest OK :p ) i Facet & Facet ( Lepiej być ZA niż Przed :) żeby nie było nie jasności wole kobiety )
    Lubie filmy (przeważnie filmy akcji nieraz z Bollywood , i filmy Q . Tarantino jak by on nakręcił krzyżaków to każde dziecko by tą książkę znało :) ) i dobrą nutę (Deorro , Gang Albanii , D . Guetta , Lordi , Rammstein ) , oraz dobrą książkę ( nie że bym czytał po prostu lubię :) ) .
    Z sf nie lubie jak ktoś ma ciśnienie na ranki eventowy lub na inny
    ( kiedyś topiło się za 20 PD i to było fajne :D)
    Ogólnie z grubsza by było jak by ktoś miał jakieś pytania to pisać ( nie piszcie słów krytyki bo znajdę na morzu i zrobię coś złego , co lubię :)
    Pozdrowienia dla tych co mnie znają a ci co nie znają lepiej dla was by było jak byście mnie nie poznali :) . Starałem się by wyszło zabawnie :)
    Dzięki Nara :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2018
    _rodrigez35_ lubi to.
  2. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    2.16. Handel kontami. Tym razem tylko upominam i proszę takich informacji na forum nie zamieszczać ponownie. Witaj w swoim temacie.
     
  3. Karol28023

    Karol28023 Młodszy ekspert

    Po takiej wycince nie wiem czy będzie sens ?? :p
     
  4. ๖ۣۜҢΩЩΣҚ

    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ Aktywny autor

    Nie ma mnie na ts, czata chwilowo też nie mam, ale jest jeszcze forum:p
    Trochę mi zajęło, zanim Cię znalazłam i wiem ,że to było wczoraj-przepraszam.
    Życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść,
    tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce,
    pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność,
    przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu,
    pewności w wątpliwościach,
    cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości
    oraz siły w przekazywaniu miłości!

    życzy Nenufar:)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 marca 2017
  5. Karol28023

    Karol28023 Młodszy ekspert

    Dzięki Izuś , Cyber przekazał mi wczoraj życzenia wiec uznaje że od niego była to zapowiedź a Twoje to premiera :D :************ Czekam do niedzieli na pewno wpadnę na ts :p