AKCJA: “Dzień Kolumba”

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 13 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    W dniach od 08.10.2012 od godziny 12:00 do 12.10.2012 do godziny 23:59 podczas akcji specjalnej „Dzień Kolumba“ ruszycie w prawdziwy rejs odkrywczy. A oto, co Was czeka:

    - NPC Columbus,
    - ekskluzywny design Columbus,
    - mnóstwo wraków statków, które pozostawiają po sobie wspaniałe przedmioty.

    ( Pytania & odpowiedzi )

    Jak mogę znaleźć NPC Columbus?
    NPC Columbus będzie żeglował po wszystkich morzach Seafight od 08.10.2012 o godz. 12:00 do 12.10.2012 o godz. 23:59. Znajdziesz go na mapach PvP. Wystarczy, że będziesz miał oczy otwarte, a na pewno go znajdziesz. Poszukiwania się opłacają – ten NPC pozostawi po sobie design Columbus, jeśli wyrządzisz mu najwięcej szkód lub jeśli go pokonasz, ale tylko wtedy, gdy oddasz ostateczny strzał!

    Jak mogę pokonać NPC Columbus?
    NPC Columbus możesz pokonać za pomocą amunicji za perły. Kup ją i poluj na tego NPC na wszystkich morzach. Ekskluzywny design Columbus już na Ciebie czeka! Uwaga: musisz oddać ostatni strzał lub wyrządzić mu najwięcej szkód, abyś mógł otrzymać jego design!

    Czy design Columbus da mi jakieś korzyści?
    Design Columbus nie oferuje Ci przewagi bojowej, ani żadnych specjalnych efektów. Będziesz jednak odpowiednio wyposażony na akcję „Dzień Kolumba“ i będziesz prezentować prawdziwego ducha odkrywcy tkwiącego w każdym żeglarzu i piracie!

    Pokonałem NPC Columbus, ale nie otrzymałem designu Columbus. Dlaczego?
    Nie oddałeś ostatniego strzału lub nie wyrządziłeś mu najwięcej szkód! Tylko ten pirat, który oddał ostatni strzał lub wyrządził temu NPC najwięcej szkód, otrzyma design Columbus. Spróbuj po prostu jeszcze raz!

    Czy wraki statków pozostawiają po sobie także design Columbus?
    Nie. Tylko NPC Columbus pozostawia po sobie designy Columbus. Wraki statków są jednak także niczego sobie! Pozostawiają one bowiem przeróżne przedmioty, takie jak PD, perły, i pkt. Elitarne, aż do prochu czarnego i złota oraz armat 60 funtowych! Polowanie opłaca się więc!

    Gdzie mogę znaleźć wraki statków?
    Wraki statków będą pływać na morzach Seafight od 08.10.2012 o godz. 12:00 do 12.10.2012 o godz. 23:59. Znajdziesz je na mapach 2-10(mapach PvP od 2-10). Wystarczy, że spojrzysz na horyzont, a z pewnością już wkrótce je odkryjesz!

    Jak mogę zniszczyć wraki statków?
    Wraki te możesz zniszczyć tylko przy użyciu harpunów, a więc kup sobie parę i ruszaj na polowanie. Strzelaj ile wlezie, a nie pożałujesz!​
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.