Akcja specjalna - dyskusja: ''Odwilż'' 2014

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Margoo, 6 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Furmana*Kapłana[PL-]

    Furmana*Kapłana[PL-] Czeladnik forum

    Żeby dali więcej botów,i gdy jeden zostanie ubity,to żeby następny wyskakiwał...
     
    slawkom5[PL-] lubi to.
  2. HulgansPL

    HulgansPL Okazjonalny autor

    ile wychodzi sie na + :)
     
  3. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Opłaca się bić dla samych kryształów , kupić kule i zarobić kryształy , wychodzą prawie 3 razy taniej , zależy od salwy. A tego za perełki też się opłaca tłuc
     
  4. slawkom5[PL-]

    slawkom5[PL-] Forumowy żółtodziób

    za 10 minut to za duzo czasu to nie mozliwe.Chce wiecej boty powinny wskakuj co 1minuta.
     
  5. EvenT_PL2

    EvenT_PL2 Okazjonalny autor

    Kolego czytaj ze zrozumieniem. Według mnie dadzą nowe talenty NIE ZALEŻNE od tych podstawowych ścieżek. I tak, wiem ile kosztują talenty do 60 ;) To chyba logiczne, że nie dadzą talentu np 61, tylko chodzi mi o całkiem inną ściekę, talenty tylko do voodu. Czyli będziesz miał np 60 talentów + 15 voodu, które nie będą kosztowały np po 5k kryształów, tylko stopniowo, załóżmy 60kryształów pierwszy talent.
    Nie wiem czy Ci dobrze wytłumaczyłem, bo się pogubiłem troszkę, ale jak coś to zapraszam na TS :D

    Fakt, dla kryształów się opłaca, sęk w tym, że trzeba mieć perły na kulki, z tym jest większy problem ;)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 stycznia 2014
  6. ***Polcia***

    ***Polcia*** Czeladnik forum

    Hmmm Moja ocena evenciku !! pomysl w miare fajny duzy problem po pierwsze to ilosc botow nawet huginow jak na lekarstwo .2 blad to to ze Jorgi na wybranych mapach tylko i maja malo pz zanim znajdziesz to juz dobijaja . Gdyby wyskakiwaly na Wszystkich to wiecej perel by zarobili i wiecej zbili by tych botow co daja krysztaly !!!Za Jorga dostaje sie ok 23k perel a kupujac za to lodowe nie starczy na 2 wyskakujace z niego Sleipniry wiec kokosow nie ma :) Wiem powiecie mi zaraz ze sa huginy ale prosze Was 2 szt na mape ja na serwerze kilkanascie osob na 1 mapie plywasz bez sensu kilkanasie minut zeby jednego znalezc !!! Dla mnie pomysl eventu fajny ale wykonanie wieki minusss------:p
     
    KIELCE i EvenT_PL2 lubią to.
  7. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No z czerwonego leci sporo pereł , więc tych pereł bardzo nie ubywa :D
    Polcia , to że boty są tylko na niektórych mapach , to nie jest błąd tylko specjalnie. Już wszystkie boty eventowe jakie się pojawiają są tylko na tych mapkach :)
     
  8. EvenT_PL2

    EvenT_PL2 Okazjonalny autor


    Dokładnie Wiolu, fajnie by było, żeby boty były na wszystkich mapach, wtedy byłby o wiele, wiele lepszy zarobek z tego wszystkiego ;)
    Pomysł bardzo fajny, wykonanie faktycznie, wielki minus.
     
  9. czarek

    czarek Czeladnik forum

    dokładnie dajcie boty na wszystkich mapach pvp :)
     
  10. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Zostało to już zgłoszone. Musimy poczekać, może dadzą więcej botów, pozdrawiam.
     
  11. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    To nie błąd.
    Event jest tak zaprojektowany że Jörmungander wyskakują tylko na 18/1 13/2 12/2 10/3 8/1 7/1 6/2 5/2 4/3 4/1.
     
  12. ***Polcia***

    ***Polcia*** Czeladnik forum

    Tehnut ja nie napisałam tego w ten sposób ze to bład w grze jest tylko ze to blad osob ktorzy ten evencik sklecili. Te NPC Jorgi maja po 10 k pz wyskakuja na wybranych mapach plywa na nich ok 20 osob na serwerze zanim znajdziesz lub doplyniesz NPC nie ma. Balwanki tez byly na tych mapach ale mialy pz duzo wiecej wiec kazdy zdazyl doplynac zeby cokolwiek zarobic :)
     
  13. EvenT_PL2

    EvenT_PL2 Okazjonalny autor


    Tak, leci z czerwonego sporo pereł, tylko ile tych czerwonych jest? Jeden na konkretną mapę, gdzie obecnie jest kilkanaście osób, załóżmy, że można bić dowolną ilością graczy, bije go 5 osób, dostaniesz z 4k pereł, na czysto zarobisz ile? 700-800 pereł?
    A nawet jeśli jest zasada, że kto znajdzie ten bije, to zarobisz z 8-9k pereł na czysto, sęk w tym, że zanim go znajdziesz, to może minąć 10min albo 3 godziny, skoro na mapie jest z 10-15 elit. :) Zależy od szczęścia.

    Jeśli ktoś ma np 1,5mln pereł które miał i tak przeznaczyć na kryształy, to ok, kupi za to kulki i wyjdzie jeszcze lepiej na tym niż kupno kryształów, no ale jeśli ktoś ma np 60 talentów, armaty uszlachetnione, pokłady też i kryształy po prostu już mu nie potrzebne, no to niestety - event jedynie na PD mu posłuży :)

    Jedyny plus (chociaż dla mnie i pewnie niektórych to minus), że na kulki i bajery eventowe nie działa rabat/zniżka itp. Każdy gracz ma taki sam zarobek, nawet jeśli nie ładuje pieniążków w grę. To akurat popieram ;)
     
  14. ***Polcia***

    ***Polcia*** Czeladnik forum

    BA Tefnut odpowiedziałam to Tobie tez czytajcie ze zrozumieniem tekstu!!!! ja tam nie pisalam ze sa bledy w grze tylko opinie swoja o evencie. Czyli pomysl fajny wykonanie nie !!! a dlatego wykonanie nie i tu wymienilam co uwazam ze jest nie tak czyli :ze bledem bylo to ze jest tylko na kilku mapach i to ze jest malo botow nie ze to sa bledy i czekam na ich naprawe !!! Dziekuje moze juz zrozumieli Wszyscy :p
     
  15. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Wiolu nie stresuj sie tak. Event zaczeli jak zwykle, zobaczymy jak skoncza

    A sa jakies kry?
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2014
  16. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    w dziale FAQ w temacie akcji specjalnej nic nie wspomnieli o krach a na morzu jeszcze ich nie spotkałem więc raczej ich nie ma :)
     
  17. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Dla mnie to jest błąd, bo od kilku eventów, posiadacze wysp na danych mapach są uprzywilejowani.
     
    Sylwunio lubi to.
  18. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Walker tak pytalem z ciekawosci bo widze ze nic fajnego niema to kry moznaby sobie pobic
     
  19. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Ja sobie przeliczyłem i wyszło mi, że jeśli ktoś ma rabat to wcale te kryształy z zielonych nie są takie opłacalne.
     
  20. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    jak dla mnie to może być bo perełki lecą :) ale mogłoby być chociaż tych botów więcej skoro kier nie ma
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.