Akcja specjalna ME w Seafight od 8.06. do 1.07.

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 13 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Pokaż swoje zamiłowanie do piłki nożnej i baw się razem z nami podczas wielkiej akcji specjalnej ME w Seafight od 8.06. do 1.07.2012. W tym wspaniałym czasie czekają Cię:​
    • 16 designów krajowych z bonusem na punkty elitarne​
    • design statku czempiona z potężnym bonusem bojowym​
    • NPC – statek czempiona​
    • ekskluzywny towarzysz Lusitarius​
    • amunicja piłkarska​
    Przeciwnicy w akcji specjalnej ME w Seafight
    NPC – statek czempiona to nie byle kto! Podczas trwania akcji specjalnej ME będzie pływał po morzach Seafight i Was atakował. Jest naprawdę agresywny! Pokonać go możecie amunicją za perły, a amunicją piłkarską wyrządzicie mu szczególnie dużo szkód. Jeśli uda Wam się go zatopić, pozostawi on dla Was, przy odrobinie szczęścia, jeden z 16 designów krajowych.

    [​IMG]

    Pytania & odpowiedzi
    Jakie designy krajowe są w ofercie?

    Wszystkie 16 krajów, które biorą udział w ME, mają w Seafight swój design. Oto lista wszystkich drużyn: Dania, Niemcy, Anglia, Francja, Grecja, Irlandia, Włochy, Chorwacja, Holandia, Polska, Portugalia, Rosja, Szwecja, Hiszpania, Czechy i Ukraina.

    W jaki sposób mogę otrzymać design krajowy?
    Przede wszystkim patrz w kalendarz ME. Design danego kraju możesz otrzymać w dni oficjalnych meczów jego drużyny. Design możesz otrzymać danego dnia zawsze od godz. 00:01 do gwizdka rozpoczynającego mecz. Po meczu designu już nie znajdziesz i musisz czekać do następnego dnia, kiedy dana drużyna gra mecz. Jeśli jakaś drużyna odpadnie z turnieju, nie będzie też już jej designu w Seafight.

    Istnieje jeszcze jedna możliwość otrzymania designów krajowych: pokonaj NPC – statek czempiona! Przy odrobinie szczęścia pozostawi on po sobie jeden z designów. I w tym przypadku możesz dostać jakikolwiek design bez względu na dzień.

    Wszystkie designy krajowe nadal można będzie uzyskać po pokonaniu NPC - statku championa nawet po odpadnięciu drużyn z rozgrywek ME.

    Czy designy krajowe mają zawsze tę samą cenę?
    Nie! Przed meczem są o połowę tańsze niż w trakcie meczu. Po zakończeniu meczu już nie możesz ich kupić i musisz czekać do kolejnego dnia, w którym dana drużyna rozgrywa mecz. W oficjalny dzień meczu danej drużyny masz możliwość zapewnienia sobie jej design krajowy od godz. 00:01 do gwizdka zakończającego mecz.

    Czy mogę sobie kupić każdy design krajowy w każdej chwili?
    Nie! Tylko w oficjalne dni meczów danej drużyny masz szansę zapewnić sobie jej design i to od godz. 00:01 do gwizdka zakończającego mecz. Po meczu nie masz już możliwości zakupu designu i musisz czekać do następnego dnia, gdy ta drużyna ma mecz. Jeśli jakaś drużyna odpadnie z turnieju, nie będzie też już jej designu w Seafight do kupienia. A więc nie ma na co czekać!

    Nasza rada: kupuj designy przed meczami, bo wtedy są o połowę tańsze.

    Dziś jest oficjalny dzień meczu, ale nie mogę kupić krajowego designu. Dlaczego?
    Designy krajowe możesz kupować tylko przed meczem i w jego trakcie. Od godz. 00:01 do gwizdka kończącego mecz możesz kupić design grających drużyn. Po meczu designy znikają, a Ty musisz czekać do następnego dnia, w którym dana drużyna gra. Bądź więc szybki!

    Nasza rada: kupuj designy przed meczami, bo wtedy są o połowę tańsze.

    Jaki bonus dają designy krajowe?
    Każdy design krajowy daje Ci bonus na punkty elitarne w wysokości 2,5%. Bonus ten zwiększa się wraz ze zwiększającą się ilością designów krajowych w Twoim posiadaniu. Jeśli masz 1 design krajowy, otrzymujesz 2,5% bonusu, 2 designy dają 5%, 3 – 7,5% itd.

    A to jeszcze nie wszystko! W fazie meczów grupowych są 4 grupy. Jeśli zbierzesz wszystkie designy z jednej grupy, otrzymasz bonus PE zwiększony o dodatkowe 2,5%. Za kompletną grupę otrzymasz więc łącznie 12,5% bonusu na punkty elitarne. Jeśli zapewnisz sobie już w rundzie eliminacyjnej wszystkie 16 designów krajowych, to będziesz mógł cieszyć się z olbrzymiego bonusu PE w wysokości 50%!

    Ten bonus PE będziesz miał na wszystkich swoich designach krajowych i to do końca trwania akcji specjalnej ME. Po zakończeniu akcji wszystkie bonusy przestaną działać. Oczywiście możesz nadal korzystać ze swoich designów krajowych. Jeśli zdobędziesz od 2.07.2012 design czempiona, będziesz mógł je nawet wyposażyć w potężny bonus bojowy. Efekt to od 11% więcej wyrządzanych szkód i 60 000 więcej punktów życia do 14% więcej szkód i 78 000 więcej punktów życia. Wszystko zależy od Twojego poziomu elitarnego - im wyższy, tym lepiej!

    Jakie korzyści daje mi posiadanie większej ilości designów krajowych?
    Im więcej designów krajowych posiadasz, tym większy będzie Twój bonus PE, w który będą wyposażone wszystkie Twoje designy krajowe podczas trwania akcji specjalnej ME. Jeśli będziesz miał wszystkie 16 designów krajowych już w rundzie eliminacyjnej ME, otrzymasz bonus aż 50% na punkty elitarne! A więc im więcej designów masz, tym lepiej!

    Otrzymam jakiś bonus, jeśli będę miał wszystkie designy krajowe jednej grupy z rundy eliminacyjnej?
    Tak! Za kompletną grupę z rundy eliminacyjnej otrzymasz dodatkowo 2,5% bonusu PE, co da Ci w efekcie bonus 12,5% więcej PE za każdą kompletną grupę. Jeśli zbierzesz designy wszystkich 4 grup, a więc wszystkie 16 designów krajowych już w rundzie eliminacyjnej, otrzymasz nawet 50% bonusu na punkty elitarne!

    Mam wszystkie designy z ćwierćfinału/półfinału/finału. Otrzymam jakiś bonus?
    Nie. Tylko w rundzie eliminacyjnej otrzymasz bonus za kompletną grupę. Jeśli masz wszystkie designy drużyn z ćwierćfinału, półfinału lub finału, otrzymasz bonus PE, który odpowiada sumie wszystkich designów z danej rundy. Za wszystkie designy z ćwierćfinału otrzymasz więc 20% bonusu PE, za designy z półfinału – 10%, a za obie drużyny z finału bonus PE wynosi 5%.

    To dotyczy oczywiście przypadku zapewnienia sobie tych designów podczas ćwierćfinału, półfinału lub finału. Jeśli będziesz miał więcej designów już w rundzie eliminacyjnej i przez to większy bonus PE, bonus ten zatrzymasz do końca trwania akcji. Jeśli więc np. miałeś już w rundzie eliminacyjnej bonus PE w wysokości 25%, to będziesz miał taki sam bonus także podczas ćwierćfinału, a nie tylko 20%.

    Jak wysoki jest maksymalny bonus PE?
    Maksymalny bonus PE podczas akcji specjalnej ME w Seafight to 50%. Otrzymasz go, jeśli zapewnisz sobie 16 designów krajowych już podczas rundy eliminacyjnej. Po tej rundzie nie ma już możliwości uzyskać tak dużego bonusu na punkty elitarne.

    Co dostanę, jeśli będę miał wszystkie 16 designów krajowych?
    Zależy to od tego, kiedy kupiłeś te designy. Miałeś wszystkie już w rundzie eliminacyjnej? To czeka Cię wypasiony bonus 50% na punkty elitarne! Jeśli zbierzesz je po rundzie eliminacyjnej, tak duży bonus nie będzie już możliwy. Wtedy otrzymasz za każdy design 2,5% bonusu PE dodatkowo. Twój całkowity bonus zależy od tego, ile designów miałeś w rundzie eliminacyjnej i czy uzbierałeś kompletną grupę.

    I mamy w zanadrzu jeszcze coś wyjątkowego, jeśli zbierzesz wszystkie 16 designów krajowych! A mianowicie towarzysza Lusitariusa! Aby otrzymać tego towarzysza, musisz mieć przed finałem design zwycięzcy ME. Jeśli masz wszystkie, to masz i zwycięzcę, nawet jeśli jeszcze nie wiemy, kto nim będzie. Towarzysza Lusitariusa masz więc jak w banku, bez względu na to, kiedy zebrałeś 16 designów.

    Mam wszystkie 16 designów, ale nie mam 50% bonusu na punkty elitarne. Dlaczego?
    Aby otrzymać cały bonus 50% PE, musisz posiadać 16 designów krajowych przed zakończeniem rundy eliminacyjnej. Po zakończeniu tej rundy nie ma już możliwości zdobycia bonusu 50% PE.

    Czy bonus PE jest na wszystkich designach krajowych?
    Tak! Im więcej designów krajowych posiadasz, tym większy będzie Twój bonus na wszystkich designach krajowych!

    Czy bonus PE na moich designach krajowych mam na zawsze?
    Nie! Bonus PE działa tylko do końca akcji specjalnej ME w Seafight, czyli do 1.07.2012. Potem bonusy znikną na wszystkich designach krajowych. Ale od 2.07.2012 masz możliwość zdobycia designu statku czempiona, a wtedy będziesz miał na wszystkich swoich designach krajowych największy bonus bojowy, jaki Seafight kiedykolwiek widziało. Efekt to od 11% więcej wyrządzanych szkód i 60 000 więcej punktów życia do 14% więcej szkód i 78 000 więcej punktów życia. Wszystko zależy od Twojego poziomu elitarnego - im wyższy, tym lepiej!

    Chcę mieć design krajowy, ale nie mogę go znaleźć. Gdzie on jest?
    Design krajowy danej drużyny znajdziesz w Seafight tylko w dni oficjalnych meczów ME tej drużyny. Od godz. 00:01 do gwizdka kończącego mecz możesz zapewnić sobie design grających tego dnia drużyn. Potem designy te znikną, a Ty będziesz musiał poczekać do kolejnego dnia, w którym dana drużyna będzie rozgrywała mecz i będziesz musiał działać szybko.

    Uwaga! Jeśli jakaś drużyna odpadnie z ME, nie będzie też już jej designu do dostania w dziale płatności. Może szukasz designu krajowego drużyny, która już nie gra w mistrzostwach? W tym przypadku spóźniłeś się.

    Czym dokładnie jest design statku czempiona i jakie ma zalety?
    Design statku czempiona to złoty design mistrzowski, który da Twojemu statkowi najpotężniejszy bonus bojowy w całym Seafight. Efekt to od 11% więcej wyrządzanych szkód i 60 000 więcej punktów życia do 14% więcej szkód i 78 000 więcej punktów życia. Wszystko zależy od Twojego poziomu elitarnego - im wyższy, tym lepiej!

    A najlepsze jest to, że jak tylko zdobędziesz design statku czempiona, możesz korzystać z jego potężnego bonusu na wszystkich swoich designach krajowych! W ten sposób możesz mieć 17 designów z najsilniejszym bonusem bojowym.

    Design statku czempiona znajdziesz w dziale płatności od 2.07.2012. Jeśli posiadasz wszystkie 16 designów krajowych, dostaniesz go całkowicie za darmo!

    Nie mogę nigdzie znaleźć designu statku czempiona. Gdzie on jest?
    Design statku czempiona dostępny będzie dopiero od 2.07.2012 w dziale płatności. Przed tą datą, nigdzie go nie znajdziesz. Ale czekanie się opłaca!

    Czy naprawdę można dostać design statku czempiona za darmo?
    To zależy od tego, czy masz wszystkie 16 designów krajowych. Jeśli podczas akcji specjalnej ME w Seafight zebrałeś wszystkie designy, otrzymasz design statku czempiona całkowicie za darmo!

    Czy z bonusu designu statku czempiona mogę korzystać także na moich designach krajowych?
    Tak! To jest właśnie ta wspaniała korzyść! Otrzymasz bowiem nie tylko najsilniejszy bonus bojowy w całym Seafight, ale możesz korzystać z tego bonusu także na wszystkich swoich designach krajowych. Dzięki temu będziesz mógł nadal pływać po morzach w barwach swojej ulubionej drużyny i do tego rzucać się w wir walki, będąc silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej!

    Dlaczego NPC – statek czempiona nie pozostawił dla mnie żadnego designu krajowego?
    To może mieć dwie przyczyny:

    NPC – statek czempiona nie pozostawia designu krajowego za każdym razem. To jest kwestia szczęścia, czy i jaki design ten przeciwnik pozostawi. Pokonaj go jeszcze raz, a może będziesz miał następnym razem więcej szczęścia. Rada: ostrzał amunicją piłkarską jest najbardziej skuteczny.

    Masz już wszystkie 16 designów krajowych? Jeśli tak, to NPC – statek czempiona nie pozostawi już dla Ciebie żadnego designu.

    Co się stanie, jeśli NPC – statek czempiona pozostawi design krajowy, który już mam?
    Tak się stać nie może! Już my o to zadbaliśmy. Zawsze będziesz otrzymywał designy, których jeszcze nie masz. Jeśli masz już wszystkie 16 designów, NPC – statek czempiona nie pozostawi Ci też żadnego designu.


    [​IMG]

    Co to jest Lusitarus i jakie daje korzyści?
    Lusitarus jest nowym towarzyszem i jest prawdziwą piłkarską, okrągłą rybą kolcobrzuchem. Czasem jest mały, czasem duży, ale zawsze jest dowodem Twojego zamiłowania do piłki nożnej.

    Towarzysz Lusitarus nie daje żadnego bonusu. On po prostu jest przy Tobie, abyś mógł pokazać wszystkim, że znasz się na piłce nożnej i zapewniłeś sobie design zwycięzcy ME jeszcze przed finałem.

    W jaki sposób mogę otrzymać towarzysza Lusitariusa?
    Chcesz mieć towarzysza Lusitariusa? Aby go otrzymać, musisz jeszcze przed finałem ME posiadać design zwycięzcy! Kiedy kupisz sobie ten design, nie ma znaczenia. Najważniejsze jest, abyś miał go przed gwizdkiem rozpoczynającym finał ME. Im więcej designów sobie zapewnisz, tym większą masz szansę na to, że wśród nich jest zwycięzca i tym bardziej prawdopodobne jest, że otrzymasz towarzysza Lusitariusa. Masz już wszystkie 16 designów krajowych? To masz ekskluzywnego towarzysza Lusitariusa jak w banku! Gratulacje!

    Mam już wszystkie designy krajowe, ale nie mam towarzysza Lusitariusa. Dlaczego?
    Towarzysz Lusitarus pojawi się dopiero po finale! Ale cieszyć możesz się już teraz, bo masz wszystkie designy krajowe i tym samym masz Lusitariusa jak w banku. Gratulacje!
    Na jakich mapach pojawia się NPC – statek czempiona ?

    NPC - statek czempion pojawia się tylko na mapach od 2-20 poziomu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.