Akcja specjalna Walentynki 2016

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 10 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Jutro, tj. 11 lutego od godz. 12:00 w południe rozpocznie się Event Walentynkowy który potrwa aż do wtorku, 16 lutego 2016 do godz. 12:00 (CET).

    Zapraszamy do zapoznania się z FAQ i do rozmów.

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

  3. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    No nie wygląda to za dobrze.
    Bijemy "łamaczem" ,elitarem czy pustakiem. Od tego będzie zależała ilość zainteresowanych eventem.
    Jeśli nie pustak ( na to bym chyba nie liczył) to elitar bo łamacz pewnie w dziale płatności jak na ostatnim evencie.Długość eventu też chyba sugeruje że jest obliczony na wyssanie z nas kasy ,bo dobrze wiedzą że tego na dłużej nikt nie pociągnie.W końcu event "strzelecki".
    Szansa na skórke na hita i hp.Za miecze i truciznę przedmioty od których będzie zależało (od ich ilości) czy warto perły w to topić.
    No i ranking.Bić się i topić perły ,jeśli nie będzie ich jak zdobyć w evencie lub kulek ....nie dobrze.
    Ostatnia szansa na coś interesującego to misje.
    No zobaczymy.
     
  4. Gienek_Mokry

    Gienek_Mokry Forumowy żółtodziób

    to wszystko jest obliczane na wyssanie z Was kasy;P, teraz to już nie ma się co łudzić ze będzie coś zrobione o graczach przeciętnych;P
     
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    od jakich map event
     
  6. maniek1232

    maniek1232 Czeladnik forum

    od 2 x ja zawsze i znów zapomnieli o nowych i słabszych graczach:)
     
  7. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    no nie zawsze niektore od 7 sa
     
  8. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Jest to miecz wypadający z npc eventowego Julia: miecz.png
     
  9. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    1 wielki syf a nie event 25 baniek zbic dla kilku krysztalow albo tarcz smiech na sali
     
    Cezary.1992 lubi to.
  10. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    event tak biedny ze ac żal.pl szkoda mowic cokolwiek jak bym mial wymieniac co jest nie tak ..... wszystko jest nie tak ja dziekuje za tak wspaniale wydazenie mozecie przekazac dalej moje zadowolenie
     
    Cezary.1992 lubi to.
  11. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Jestem ciekaw czy na urodziny tez taki syf szykuja:)
     
    BlackPearl§ i Cezary.1992 lubią to.
  12. ^RICARDO^

    ^RICARDO^ Czeladnik forum

    Nie grałem parę lat w SF, ale widzę że nic się nie zmieniło eventy jak zawsze biedne i tylko wyciąganie realnej kasy na maxa. Właśnie przez to stara ekipa już nie gra. Jak ktoś jest zorientowany to wie kto jest włacicielem BP, nie będe rasistą, ale podpowiem tacy panowie z pejsami :) .
     
  13. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert

    Event chyba od 7 poziomu, bo nigdzie niżej botów nie widziałem. Kolejny syf a nie event. Szkoda, że niektórzy i tak kasę wydadzą i BP zarobi swoje... Można spokojnie odpuścić i odejść od komputera :)
     
    Cezary.1992 i kitaj3 lubią to.
  14. †™Wojownik™†

    †™Wojownik™† Aktywny autor

    2016-02-11 14:37:17
    Otrzymałeś 1 x Montecchi.
    W końcu za 11 razem bot na hp, event można uznać za zakończony :)
     
  15. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    kolejny wspaniały event a już miałem nadzieje ze coś zarobie ze chociaż kulki kupie aaaa kulek coraz mniej... event co kolejny to gorszy ehh :( nie długo to wrócimy do czasów gdzie sie walczyło na pustaka a to już nie długo.. kto już nie narzeka na to ze nie ma elitara ? :) ale nie dziwie się jak wszystko zostało po staremu ilość kulek w skrzynkach czy tez cena kulek i jeszcze te eventy.. brakuje mi tych starych eventów gdzie wszystkiego latało tyle a bić nie miał kto jednego się kończyło można było brać się za 2 :) niby zabawy dużo niż przed połączeniem ale żeby sie bawić to trzeba na to mieć a z pustaka żadna przyjemność

    jeszcze nie wiem kto wymyśla takie nagrody za taki ogrom życia :p ehh za dużo sie bawią w tym BP :)
     
  16. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    2016-02-11 15:27:51
    Otrzymałeś 1 x Montecchi.
    7 botów na hp i hita, ale jest! :D koniec eventu na pergi ;]
     
  17. _rodrigez35_

    _rodrigez35_ Młodszy ekspert

    juz teraz przeginaja eventy tylko dla bogatych :( a my zwikli sie nie liczymy . masakra jakas i nie dziwie sie ze coraz mniej ludzi w to badziewie zaczyna grac
     
    BlackPearl§ lubi to.
  18. wiking2012

    wiking2012 Czeladnik forum

    Śmiech na sali, boty po 25 mln a z nich co wypada tarcze i to 16... kul nie idzie kupić za perły :C tylko za hajs... Kiedyś na Skandynawii grało nas bardzo dużo teraz zostałem sam chyba coś jest nie tak ... twórcy nie ogarniają ze ta gra się kończy...
    Event beznadziejny mam nadzieje ze skore ukradne, bo ubic nie mam szans...
     
  19. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Ano własnie twórcy ogarniają, że gra się kończy więc chcą zatrzymać jeszcze resztki graczy i wycisnąć tę cytrynkę do końca.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.