Opinie Aktualizacja grafiki wysp - dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 30 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _dzidek*_

    _dzidek*_ Okazjonalny autor

    po co dodatkowej pracy ? konta predzej czy pozniej wroca, takie jest moje zdanie ;) straszenie,straszenie,straszenie..podawanie jakis smiesznych liczb zbanowanych kont, po co to ? tylko pokazuja swoja bezradnosc wobec zwalczania bledow, bugow :) a konta dalej plywaja na skryptach, dalej aktywne sa konta nawet te, ktore trudno nie zauwazyc w rankingach,bo pobugowaly masakryczna liczbe pergow ;) zachce sie lepszych wakacji, drozszych aut, willi to permy znikna zanim sie obejrzymy
     
    Errew i mentys lubią to.
  2. gumka

    gumka Czeladnik forum

    A co cię tak śmieszy ? [...]

    /Trollowanie na forum jest zabronione, tym razem dostajesz upomnienie.
    Nadmieniam, że wątek dotyczy grafiki wysp, proszę też zatem nie odchodzić od tematu (off-top).
    Mod_*Angua*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 marca 2015
  3. gumka

    gumka Czeladnik forum


    Ok , naśmiewanie przez smoda z pomysłu graczy nie jest trolowaniem gdzie reakcja na takie zachowanie ?
     
  4. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Nie widzę żadnego naśmiewania się z pomysłu gracza. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do pracy SMODa czy innego członka ekipy, to JEDYNE miejsce, gdzie możesz je kierować, to support. Tu proszę o zakończenie tej rozmowy.
    Pozdrawiam!
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  5. gumka

    gumka Czeladnik forum

    To mnie nie dziwi :D nigdy nie widzicie jak członkowie ekipy łamia regulamin :D ok napisze

    przy okazji skoro mod mroz polubił twój post to znaczy że jest zalogowany na forum i świadomie ominał moje pytanie w temacie pytania ogólne :D

    mod mróz skoro jestes taki wesoły i lubisz mój post to zobaczymy jak zaregujesz gdy jak skopiuje sobie parę wypowiedzi ekipy i użyję ich w twoja stronę :D licze ze je tez polubisz :D
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2015
    SMOD_Mróz lubi to.
  6. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Brak aktywności w temacie - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.