Opinie Aktualizacja klienta Seafight

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *GTL_Eviana*, 9 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    Hej Żeglarzu!

    Mamy nowe wiadomości dotyczące klienta Seafight.
    W związku z naszymi przenosinami na silnik Unity oraz rychłym końcem wsparcia dla Flasha chcemy upewnić się, że możecie kontynuować grę w Seafight w najlepszych możliwych warunkach. Dlatego właśnie wprowadzamy aktualizację klienta Seafight, dzięki której będziecie w stanie bez zakłóceń ponownie zanurzyć się w naszym świecie przygód!
    Jeśli jeszcze nie korzystacie z klienta Seafight, zachęcamy do pobrania go już dzisiaj! Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to duża zmiana. W ramach podziękowania za wasze wsparcie w obliczu tej zmiany, dla tych, którzy korzystają z klienta, mamy w prezencie dodatkowy bonus za logowanie.
    Mamy nadzieję, że spodoba wam się nowy sposób rozgrywki. Do zobaczenia na morzu!

    Wasza Ekipa Seafight
     
  2. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    o jaki bonus sie rozchodzi? jestem zalogowany i nic nie dostałem
     
  3. adm.Kuba69****

    adm.Kuba69**** Forumowy żółtodziób

    Zatrzymała mi się aktualizacja na 16% i dalej nie idzie
     
  4. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    ja tez :D
     
  5. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    W końcu krzyżyk do zamknięcia karty :D plus
     
  6. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Ktoś tam w BP chyba nie rozumie na czym polega tryb pełnoekranowy, bo ten z klienta rozciąga okno do wielkości monitora nie likwidując dającej po oczach belki u góry. Okno do rozmiarów monitora to sobie sam mogę rozciągnąć, w trybie pełnoekranowym to chce widzieć tylko mapę morza i nic więcej, tak jak w przeglądarce.
     
  7. Hulio

    Hulio Forumowy żółtodziób

    No i zaktualizowałem klienta gry i nie mogę się zalogować w żaden sposób. Co teraz?
     
  8. *s*a*t*a*n*

    *s*a*t*a*n* Forumowy żółtodziób

    Spróbuj zalogować sie poprzez strone, jeśli w linku będziesz miał =externalHome&blck=0 to oznacza, że masz blokade na koncie. Skontaktujcie sie z supportem
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2020
  9. wilczyrycerz

    wilczyrycerz Czeladnik forum

    ten klient to żadne cudo grałem w gry z klientem które miały mniejszą pule graczy i prawie bez żadnych płatnych pakietów mające klient gry 1000% lepiej dopracowane i działające. Nawet górnego paska nie da się zmodyfikować ... ta biel jest skandaliczna ... a bonusu dodatkowego nie było. Jak tak klient będzie wyglądał to jak flash przestanie działać i tego nie poprawią to już nikt nie będzie w to grał.
     
  10. socient

    socient Forum Pro

    Korzystam z klienta od praktycznie jego powstania, czasami z przeglądarki, ale nic nie dostałem. :(
     
  11. ραиιȻ

    ραиιȻ Forumowy żółtodziób

    Ja z klienta nie korzystam normalnie ale co aktualizacja sprawdzam jak dziala i caly czas jest jeden duzy problem z nim w postaci tak jakby gubiacych sie pakietow, statek zamraza sie na kilka sek albo reakcja z podobnym opoznieniem dosc czesto, niezaleznie gdzie i z jakiego internetu bym nie korzystal, na przegladarce w tym sammym czasie wszystmo dziala ok. Czas jeszcze na poprawki niby jest ale jesli to pozostanie jak jest(brak normalnej reakcji na klikniecie na kord ) to bedzie trzeba sie pozegnac z gra na dobre..
     
  12. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Jednak BP nie potrafi jak na razie dograc tego klienta...
     
  13. shougan94

    shougan94 Weteran forum

    Ja jak zwykle mam problem z klientem.
    Jak go instaluje to wyskakuje takie cos:
    https://tinypic.pl/e5chue03z2q0

    Jak dam zignoruj i skonczy instalacje to wlaczam klienta i wyskakuje:
    Ta aplikacja nie bedzie dziala na Twoim komputerze, aby znalezc wersje dla tego komputera , skontaktuj sie z wydawca oprogramowania......
     
  14. †Samotny†

    †Samotny† Okazjonalny autor

    mam to samo
     
  15. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    https://board-pl.seafight.com/threads/klient-seafight.59987/

    popatrzcie tutaj może coś znajdziecie w rozwiązaniach
     
  16. shougan94

    shougan94 Weteran forum

    Ostatnie edytowanie: 12 lipca 2020
  17. -calineczka-

    -calineczka- Czeladnik forum

    ja mam system10 professionala i smiga
     
  18. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    Jeśli ktoś nadal ma problem, to prosimy o kontakt z Pomocą techniczną.
     
  19. Sylwesterr

    Sylwesterr Forumowy żółtodziób

    na przeglądarce mi smiga, a na kliencie stoi na 46% i nie ładuje dalej
     
  20. FrancaJP

    FrancaJP Okazjonalny autor

    ten bonus to 50 % więcej przedmiotów z codziennego logowania - nie wiem czy również 50 % nagród za co 10, 15 etc. logowanie bo mam 1 dzień na kliencie...