Opinie Aktualizacja klienta Seafight

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *GTL_Eviana*, 9 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    ten klient to porazka na mapie wieksze lagi niz na chrome czy innej przegladarce widac informatycy bp potrafia tylko dodawac przedmioty za realna kase a powinny byc za walute gry i tyle w temacie
     
  2. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Da się usunąć to główne hasło jakoś ? irytujące to jest
     
  3. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Nie moge grać na kliencie, czarna mapa i komunikat nieaktualny klient co mam zrobic?
     
  4. k.a.s.i.a.

    k.a.s.i.a. Czeladnik forum

    dziś po restarcie mam taki komunikat
    Twoja wersja klienta jest niestety nieaktualna.
    Proszę opróżnić pamięć podręczną i zrestartować przeglądarkę.
    Oczywiście odinstalowałam i ponownie zainstalowałam i nadal jest taki sam komunikat, o co tu chodzi?
     
  5. blueboys

    blueboys Forumowy żółtodziób

    Nie mogę Cię zalogować 3 dzień
     
  6. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    i jak teraz wygląda gra na kliencie? po aktualizacji?
     
  7. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    O kant dupy rozbic takie aktualaizacje i paczowania...
    Co to za podwojne zatopienia? Topnie mnie ktos, laduje w Nimbie, stercze tam jak fiut na weselu nawet kilka minut, wracam na mape i co? Okazuje sie ze w Nimbie zostalem zatopiony po raz drugi...



    27.08.2020 20:34:4250er~Paysi zatopił Twój statek.
    27.08.2020 20:34:421000xzłoto został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Twój statek został naprawiony po zatopieniu..
    27.08.2020 20:34:28Freestyle zatopił Twój statek.


    To akurat przyklad krotkiego nimbowania... ale oddaje sedno sprawy...



    27.08.2020 20:56:53Magicmann zatopił Twój statek.
    27.08.2020 20:56:531000xzłoto został/a/zostali usunięty/a/usunięci. Powód: Twój statek został naprawiony po zatopieniu..
    27.08.2020 20:56:25eretik zatopił Twój statek.


    Po wyjsciu z nimbu jest sie w trybie PvE a nie PvP, wiec jakim cudem jest ta druga topka?

    Nazwe rzecz niemal po imieniu;
    Przy okazji naprawy czegos tam spieprzono co innego


    A tak niejako na marginesie... Ponoc w dzisiejszym paczu miala byc dodana skorka...:) Przed paczem w ewentowych byly 3 skorki... a po paczu sa 2....:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2020
  8. ORP_Błyskawica_[OPR]

    ORP_Błyskawica_[OPR] Forumowy żółtodziób

    Witam
    Dwa dni temu mogłem normalnie pływać po morzu a teraz wyskakuje komunikat, że mam nieaktualną wersję. Skąd mogę pobrać aktualizacje
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie jest to wina klienta czy przeglądarki to błąd ogólny gry. Niedługo będzie naprawiony.
     
  10. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Młodszy ekspert

    co znaczy niedlugo ? bo wszyscy znamy opieszalosc bp , dla nich niedlugo to 2 dni
     
  11. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    ostatnio niedlugo trwalo 7h wiec nie ma co liczyc ze nagle wasza jakos napraw sie poprawila. i uj bombki strzelil rozpadline dzisiaj
     
  12. mentos511

    mentos511 Czeladnik forum

    Może w tym roku się wyrobią hehe:)
     
  13. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    fajne halloween sie zapowiada
     
  14. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Taaa,tu przy 5dniowych eventach są lagi i nie ma możliwości w 1 dzień się zalogować,a co będzie na Halloween ,który ma trwać pewnie 14-16 dni .... Plus widać,że ma być coś nowego,nie to co zawsze .