Aktualizacja wysp bractwa w dniu 19.06.2012.

Temat na forum 'Nieaktualne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Lilith, 15 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Od dnia 19.06.2012 zarządzasz swoimi wyspami bractwa bezpośrednio w grze!

    Pytania & Odpowiedzi

    Jak działają nowe wyspy bractwa?

    System wysp bractwa i sposób zarządzania nimi przez Ciebie nie uległy zmianie! Nowa aktualizacja powoduje, że zarządzanie odbywa się w bardziej bezpośredni sposób, jest bardziej niezawodne i wymaga taktycznej zręczności!

    Nie możesz teraz już zarządzać swoją wyspą bractwa na stronie internetowej, lecz tylko wtedy, gdy znajdujesz się w grze oraz bezpośrednio w pobliżu wyspy. Gdy zbliżysz się do swojej wyspy bractwa, miejsca na wieże zaczynają się świecić. Możesz je teraz klikać bezpośrednio w grze i rozbudowywać lub naprawiać. W związku z tym przejście na stronę internetową nie jest już konieczne!

    Cała reszta pozostaje bez zmian!

    Czy mogę teraz oglądać moje wyspy bractwa już tylko bezpośrednio w grze?
    Nie! Możesz w dalszym ciągu oglądać na stronie internetowej, jakie wyspy bractwa należą do Ciebie. Bezpośrednio w grze następuje teraz tylko zarządzanie Twoimi miejscami na wieże.

    Czy każdy członek bractwa może teraz dokonywać modyfikacji wysp bractwa?
    Nie! Struktury w Twoim bractwie nie zmieniły się! O prawach i zarządzaniu wyspami bractwa decyduje przywódca!

    Nie jestem w stanie dokonywać na stronie internetowej żadnych akcji w
    odniesieniu do moich wysp bractwa. Dlaczego?
    Jest to teraz możliwe tylko bezpośrednio w grze. Pożegluj po prostu swoim statkiem w kierunku wyspy i kliknij świecące się miejsca na wieże!

    Czy w mojej wyspie bractwa zaszły jakieś zmiany?
    Nie! Zachowujesz wszystkie wieże i miejsca na wieże dokładnie w takim stanie, w jakim znajdowały się one uprzednio. Od tej chwili możesz jednak dokonywać zmian w dużo szybszy i bardziej bezpośredni sposób!

    Znajduję się w grze, ale pomimo to nie mogę zarządzać moją wyspą bractwa. Dlaczego?
    Czy masz w swoim bractwie niezbędne to tego celu uprawnienia? Prawo do zarządzania wyspą bractwa pozostaje nadal zastrzeżone dla przywódcy i członków rady.

    Jesteś członkiem rady albo nawet przywódcą? W takim przypadku udaj się w grze w kierunku swojej wyspy bractwa. Tylko wtedy, gdy jesteś w pobliżu tej wyspy, możesz również zarządzać wieżami i miejscami na wieże.

    Jaką korzyść mam z nowego zarządzania wyspami bractwa?
    Nowe zarządzanie wyspami bractwa pozwala wszystkim graczom zaoszczędzić jeden krok! Nie musisz już teraz przechodzić pomiędzy grą a stroną internetową, aby dokonywać modyfikacji wyspy. Zarządzasz wyspą po prostu bezpośrednio w grze. Ułatwia to komunikację pomiędzy grą a stroną internetową, zaś Twoja nowa wieża lub nowa rozbudowa są od razu gotowe do użycia. Tym samym usunęliśmy całą masę istniejących w przeszłości błędów.

    Czy wyspy bractwa będą teraz również zdobywane w inny sposób?
    Nie! W zdobywaniu i obronie wysp bractwa nic się nie zmieniło!
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 czerwca 2014
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.