Alians Atm vs CBS & $ PL2

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika ๖ۣۜBelfego®™, 24 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany


    Miłego Oglądania ;).
     
    †DoMаNeK.† lubi to.
  2. †DoMаNeK.†

    †DoMаNeK.† Młodszy ekspert

    Å™ potęga i chwała! :) 5/5
     
  3. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    1.Jakość masakra
    2.Niektóre momenty nie przyśpieszone...
    3.Nie ma czym się chwalić na filmie bo albo dostajecie i tak na koniec topy albo przeważacie o wiele znaczniej liczebnością ....

    Ale jestem na prawie każdym starciu :p
     
    Ostatnie edytowanie: 24 sierpnia 2014
  4. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Wywal ten komputer mi w HD czysto odbiera ;) niektórych nie przyśpieszałem bo nie miałem po co były krótkie clipy po prostu, a jeżeli chodzi o liczebność to was było za każdym razem praktycznie więcej bo u was 2 alianse się zbierają.
     
  5. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    2 aliasne ale w sumie nas było tyle samo :) wiem co mówię :p
     
  6. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    No nie byłbym taki pewny ;)
     
  7. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    Belfegor szkoda ze nie na grałes wczorajszej walki na 6/2 z soboty na niedziele o godzinie 00 :20 jak wy w 20 podjeżdzaliscie 5 razy na 15 statków i dostawaliscie zawsze.Az gregorio po walce na 6/2 sie wylogował i poszedł spac :p
     
  8. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    Szkoda ze mnie nie było wtedy na pewno bym nagrał jak wojenny robicie na nasze 10 statków zwołujecie całe $ i CBS hahahaaa.A poza tym ja nie siedzę non stop przy komputerze jak większości osób na tej grze praca,obowiązki wiec nie wiem co się dzieje na grze podczas mojej nieobecności.;)
     
  9. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Zgodnie z informacją zawartą w temacie --> (SF)ilmy
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
    Zapraszam teraz do dodawania filmów i komentowania w wyżej wymienionym wątku:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.