amerykański globalny 3

Temat na forum 'Bractwa' rozpoczęty przez użytkownika largendo, 4 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. largendo

    largendo Zaawansowany

    gra ktoś tam z polski na mapie 200 dyń jak nie więcej ale na czacie cisza, mnóstwo botów eventowych, zwykłych; nie gram tam za dużo ale z kimś mógłbym trochę pograć
     
  2. Fenix.81[XXL]

    Fenix.81[XXL] Forumowy żółtodziób

    Gram tam codziennie:)Podaj nick to pewnie się odezwę bo gra tu kilka osób z Polski.Pozdro
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2019
  3. largendo

    largendo Zaawansowany

    nick mam taki sam jak na forum; mniej więcej o jakiej porze można was najczęściej spotkać ?
     
  4. PSC10

    PSC10 Czeladnik forum

    ja tam gram chętnie pogramz polkami na ts mam 28 lvl sporo elitki , mysle ze konto stoi w top30 jeśli chodzi o salwy
    ale starsznie mało pd i pe a także PB , range mam Kepper
     
  5. PSC10

    PSC10 Czeladnik forum

    nick taki jak na pls SkillMePLS
     
  6. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Ja dopiero od wczoraj tam rozsiewam zaraze…:)
    I am Tyfus...:D

    Tak sobie pomyslalem… jak nas tam by kilku sie zebralo w jednym bractwie...
     
  7. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Na azjatyckim jest nas kilkoro a serwery połączone ;)
     
  8. largendo

    largendo Zaawansowany

    z Tyfusem dorwaliśmy jakiegoś gracza **SEAWOLFA** też polak i jesteśmy obecnie z nim w jego bractwie VIKINGS [PL#]; jak są połączone to może składajcie podania lub piszcie coś na czacie lub zrobimy jakąś inną gildię ale to musielibyśmy się jakoś zgadać inaczej tak na forum trudno zebrać graczy
     
  9. Fenix.81[XXL]

    Fenix.81[XXL] Forumowy żółtodziób

    Ten Seawolf to w sumie ja :p
     
  10. Fenix.81[XXL]

    Fenix.81[XXL] Forumowy żółtodziób

    Gdyby ktoś grał jeszcze na amerykańskim globie 3 to zapraszamy :) Gdyby ktoś chciał zacząć grać to także :D
     
  11. largendo

    largendo Zaawansowany

    Fenix może byś zrobił jakąś graficzną reklamę bractwa; jest już nas pięć osób; pomagamy sobie nawzajem
     
  12. TARAPTOR™

    TARAPTOR™ Czeladnik forum

    szkoda teraz zaczynac by trzeba bylo duzo kasy ladowac
     
  13. largendo

    largendo Zaawansowany

    nom; jest 6-8 osób z polski; więc wiesz w tym kraju bogaci są tylko polacy z elit rządzących politycy reszta społeczeństwa jest biedna i tak pisze zagranicznym graczom jak się pytają że w bractwie tylko tyle osób; żebyśmy dołączyli do innych krajów; taraptor piszę też że na szczęście jest dwóch starych graczy z pl1 jeden obecny skilmepls w trzy minuty zrobi karkinosa, akkoro więc nie martw się o koszty tylko, że wpada na 1-2 h dziennie; seawolf nasz szef bractwa też pomoże
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2019
  14. Fenix.81[XXL]

    Fenix.81[XXL] Forumowy żółtodziób

    Tutaj gra się trochę inaczej,zapraszamy.Warto spróbować. PL# tutaj każdy uzyska pomoc:)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2019
  15. fanaberia

    fanaberia Forumowy żółtodziób

    *już nie wazne*
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2020
  16. iDOSER

    iDOSER Forumowy żółtodziób

    nick: dooser gram praktycznie codziennie na tym serwie jakby coś :)