Sugestie Amunicja łańcuchowa

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika Erdien, 13 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Na ten moment w sklepie na mapie morza nie ma możliwości zakupu amunicji słabszej niż pusta.
    Chciałbym zasugerować, aby wprowadzić na mapie morza możliwość zakupu amunicji słabszych niż pusta (przynajmniej łańcuchowa).

    Może również się okazać, że z czasem aktualizacji sklepu słabsze złote amunicje zostaną z powrotem przywrócone, a ja oddaję wrażenie zniecierpliwionego, lecz gdyby okazało by się, że zespół gry wacha się z przywróceniem słabszej złotej amunicji do gry - mam nadzieję, że ten post pomoże.
     
  2. marek***[WZ]

    marek***[WZ] Okazjonalny autor

    nie widze takiej potrzeby, na chwile obecna zloto nie ma zadnej wartosci, pustaka sie juz prawie nie uzywa (ew. pergi i slabsi gracze). Pozostawienie dodatkowych opcji kupowania kul, to tylko dodatkowe okienka i zasmiecanie interfejsu, szcegolnie, gdy szkody z nich sa znikome
     
  3. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Używa się, używa... a mapa już zaśmiecona tymi zbędnymi ikonami, bajerami, wodotryskami... Sklep to jeden wielki miszmasz gdzie trzeba się nakombinować by znaleźć to czego się potrzebuje
     
  4. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    wprowadzenie amunicji łańcuchowej umożliwi mi klepanie jednego bota przez godzinę, co da mi stały zysk PE przez dłuższy czas
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.