Ankieta:Widok statku na morzu

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 12 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Który widok statku na morzu wybierasz?

  1. 2

    31,2%
  2. 3

    69,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest


    Ahoj Piraci!

    Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat tego który widok statku bardziej przypadł Wam do gustu.

    Na załączonym obrazku przedstawiamy Wam 3 wersje.


    decks_survey.jpg

    1 wersja przedstawia dotychczasowy widok statku.
    Obrazek 2 i 3 pokazuje wersje pomiędzy którymi należy zagłosować.

    Każdy głos jest dla nas ważny!

    Ekipa Seafight
     
  2. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Tylko teraz pytanie: Co jeśli dam 2,lub co jesli dam 3?? Najlepszy widok statku to był lata temu,z kryształowym darem(kręcącym się kółkiem) pod statkiem,daleko wam do tego,nie ma lepszego wygladu niż tamten.... Każdy tak powie!
     
    ™REDBARON™ i MAJTEK™ lubią to.
  3. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    Mi podoba się 1 i nie chcę tego zmieniać więc nie będę głosował :(
     
  4. OPUSZCZONE_PORTY

    OPUSZCZONE_PORTY Aktywny autor

    NIE ROZUMIEM co to ta liczba 999.. czy to zalozone armaty czy wszystkie
     
  5. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

  6. -_TROPICIEL_-

    -_TROPICIEL_- Naśladowca mistrzów

    dokładnie jedynka jest najlepsza, ale niestety czepiają się tego co nie trzeba
     
    MAJTEK™ lubi to.
  7. 3...

    3... Czeladnik forum

    wyglad 3 bardzo fajnie wyglada, klasycznie <3
    te armaty pod statkiem beda psuly zabawe
     
  8. .LeonZawodowiec.

    .LeonZawodowiec. Czeladnik forum

    Pewnie, że numer 3, nie widać kto co ma gra staję się bardziej ciekawa i nie każdy wie co kto ma :)
     
    3... lubi to.
  9. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    najciekawiej gra wygladala jak kazdy mial tyle samo armat i rowna salwe nie to co teraz powymyslali badziewie dostepne tylko za realna kase
    a co do wygladu to 1 a ze nie mozna na 1 glosowac to glosu nie oddam
     
    janrobak lubi to.
  10. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    ZOSTAWCIE TO W SPOKOJU PO CO TO RUSZACIE ? MAŁO BŁĘDÓW MACIE ? a pozatym nr 1 najlepszy i proszę go zostawic !!!
     
    janrobak lubi to.
  11. SHADOWPL1

    SHADOWPL1 Okazjonalny autor

    Najlepiej wyglądały stare pokłady te "kościane" co były przed 1. ;)
     
  12. †CYPIS†

    †CYPIS† Okazjonalny autor

    Mój Głos Widok nr 1 a wczesniejsze wyglady z krecacym sie darem tez były ok dwójka to totalna porażka , a trójka to standardowy wygląd nie przypominający , wogóle Tego efektu taka totalna golizna , że tak sie wypowiem ale , każdy ma swoje zdanie ja głos oddałem tutaj. Napewno nie zagłosuje na dwójkę ani na trójkę.
     
  13. Proszę nie krzyczeć. :p
     
  14. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Ja też swoje zdanie powiedziałem,a głosu nie oddaję,bo nie odpowiada mi ani to co jest teraz,ani dwójka,czy trójka. To co z każdym rokiem się dzieje to kpina. Może dla nowych to nic nie znaczy,ale starzy gracze wiedzą jak było i jak powinno zostać.
     
  15. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

    tak, tak, wszystko na Kpine ;)
     
  16. ™|D|omini|C|™

    ™|D|omini|C|™ Forumowy żółtodziób

    3 lepszy gosowac :)
     
  17. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    tak tak nie będzie wiadomo kto co ma i będzie zamiast 270 armat zrobi sie po 500 :D :) i potem z 30k salwy zrobi sie 60 :) zresztą dziwne głosowanie 3 obrazki a 2 wybory hahaha a może ktoś chce zostać z tym co jest ?? masakra nie dajecie nam wyboru bo te głosowanie jest przegrane z góry :) to tak jak by glosować z kim chcesz spędzić noc 1-ładna dziewczyna 2- brzydka kobieta 3- facet i na numer 1 nie da sie głosować to ja podziękuje :D


    ale jesli musi wejść taka zmiana to trudno wole wybrać 2 :)
     
  18. †CYPIS†

    †CYPIS† Okazjonalny autor

    Zresztą Po co wogóle te śmieszne głosowanie jest? Przecież i tak Wiadomo , że BP wprowadzi taką zmianę jaka im się podoba. Gracze wogóle nie są brani pod uwagę jaki wygląd im się podoba poprostu BP robi wszystko pod swoje kopyto.
     
  19. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    jaki krzyk to tylko wsrod ekipy bp jest cos takiego ze pisanie duzymi literami to krzyk czas zmienic swe nastawienie i trzymac strone graczy a nie bp gracz poprostu wyrazil swa opinie i nalezy to uszanowac nigdzie niema w necie napisane ze jest zakaz uzywania wielkich liter a i w grach innych producentow niema zakazu pisania wulgaryzmow tak jak tu na seafight bo odrazu banior bo tam niema cmow modow i innych na czacie tak jak tu i niema kolesistwa napiszesz wulgaryzm system zmienia to na znaki specjalne a tu jeszcze troche to za napisanie dzien dobry na czacie beda bany
     
    BlackPearl§ lubi to.
  20. ☆Marcin☆

    ☆Marcin☆ Okazjonalny autor

    przyznam Ci racje teraz ten seafight to nie ten sam co kiedyś dawniejsze czasy można tylko powspominać
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.