Armata "Burza ognia"

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 6 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj, piraci!

    Armata „Młot przeznaczenia“ to nie jedyne arcydzieło, nad którym pracował kowal Seafight w ciągu ostatnich 2 lat - stworzył on również armatę „Burza ognia“!


    Aby dowiedzieć się więcej na temat tej nowej armaty, przeczytajcie FAQ. Zapraszamy do rozmów.

    Wasza ekipa Seafight
     
    WojchillA lubi to.
  2. kemoT

    kemoT Książę forum

    Gdzie ją można zdobyć?
     
  3. Teodor!!!

    Teodor!!! Mieszkaniec forum

    no wlasnie o_O
     
  4. szymon11270

    szymon11270 Forumowy żółtodziób

    Gdzie można ja kupić?
     
  5. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Można zdobyć z rankingu eventowego.
     
  6. Oby były rzadko... przynajmniej dopóki nie będzie mnie na nie stać :p
     
  7. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Znowu coś nowego :O
     
  8. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    hahaah pogielo ich 2 komplety armat ktore i tak nie dorownuja voodoo
     
  9. *Executioner*

    *Executioner* Okazjonalny autor

    kolejne wodotryski z działu płatności... gra schodzi na "psy"...
     
  10. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    haha no to teraz ten kto zrobi fulla młotów wsadzi 1 armate ognia i będzie strzalał bodajże taką prędkościa jak z armat vd ech tylko PLN BPchyba coraz biedniejsze:/
     
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Jeszcze kilka dadza zawsze znowu moga skrocic czas ladowania maja duzy bufor hahah a tak na powaznie czy wy nie przesadzacie skonczylem gre przy armatach admiralskich i widze ze dobrze zrobilem
    Mam pytanko czyBIGPOINT zamierza dac 50 za zloto bo przy obecnym systemie to gracz zwykly niema szans
    No i powiedzcie mi szczerze po co komu kurde 50 funtowka na bazarze do licytacji skoro lepsze 55, admiralskie,60 vodo i te 2 nowe sa od nich lepsze nie widze tu sensu nawet inwestycji w postaci licytacji za zloto ...
     
    OuVerine lubi to.
  12. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    i bedzie tak jak z vd najpierw tylko w boko a potem w pakietach za duże sumy a za rok 2 ja BP do tej pory nie zbankrutuje dadz kolejne armaty itp itd
     
  13. -Uśmiech-Szatana-

    -Uśmiech-Szatana- Forumowy żółtodziób

    no to lipa i tak nie wygram ;)
    ale armatki fajne
     
  14. ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦

    ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦ Naśladowca mistrzów

    Ja nawet armat voodoo ni mam a tu kolejne sa do zdobycia :p :D
     
  15. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Ta jedna sekunda robi bardzo dużą różnicę :) więc mogą być skuteczniejsze od armat voodoo.

    Ale nawet gdyby tak było to uważam, że to nie trafiony pomysł bo kogo teraz stać na 60f, voodoo, młot przeznaczenia i burzę ognia na raz? Jak dla mnie za dużo w tak krótkim czasie.
    Niech coś w końcu zrobią dla młodych piratów! coś co pomoże młodemu piratowi a staremu nie będzie potrzebne.
     
    OuVerine lubi to.
  16. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    nie ty jeden ale jak widac BP to malo interesi liczy sie to ze sa gracze ktorzy wala gruba kase co miesiac i pod nich wszysto robia jak dobrze ze sa inne gry innych firm ktore nie wymagaja wkladu PLN-ow i mozna niezle sie bawic grajac bo tu to juz jest porazka koksy z podstawami po 500k +voodo i salwy z kosmosu lataja na mapach 2/x-4/x i na kajakach nabijaja sobie chore punkty PB paranoja a nie gra
     
  17. 1978dany

    1978dany Forumowy żółtodziób

    racja gdzie stac 4lvl na kupienie 50f jedynie na skrzynki w ktorych moze sie trafi jakas konkretna armate bo tak to niema szans wracam do tiverii tam nie trzeba ladowac zl w gre
     
  18. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    teoretycznie tak tylko ze wszyscy zapominaja o tym ze gracze maja opancerzenie wiec voodoo i tak lepsze, to sa armaty tylko i wylacznie na boty
     
  19. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Pot boty yhym miliardy zlota to malo teraz w bilionach beda ludzie wszystko licytowac za jakis czas beda laczyc serwery bo sie niebedzie oplacalo tak jak to bylo na metku.....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.