Armaty i inne na początek.

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika ardzik0091, 12 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ardzik0091

    ardzik0091 Forumowy żółtodziób

    Witam, jakie armaty na początek by zadawać jak najwięcej z pustaka/elitarnej w boty?
    Zauważyłem że niektórzy gracze nakładają DoTkę na boty, to przez jakieś armaty czy efekt jest wywołany jakimś talentem?
    Myślałem nad miotaczami gdyż mają najmniejszy czas ładowania co za tym idzie więcej salw=większy dmg. Proszę o opinię :)
     
  2. alkofalko

    alkofalko Okazjonalny autor

    Rób sezon i zguby poziom 0 nawet, chyba to najlepszy pomysl, ewentualnie młoty na wyższych poziomach, miotacze raczej nie sa uzywane juz
     
    ardzik0091 lubi to.
  3. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Podepnę się trochę pod pytanie, mianowicie zastanawiam się, czy warto ulepszać armaty voodoo, czy traktować je raczej jako przejściowe i kryształy wykorzystać w jakimś lepszym celu?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie warto, szkoda zasobów.
     
  5. .kajaczek123.

    .kajaczek123. Forumowy żółtodziób

    A jak zrobić zguby poz 0? Mam wiekszy lvl niż 15