Armaty uszulachetnianie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ‹Nıᴇņӑᴡιšċ•™, 26 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mam pytanie kiedy pojawia się możliwość uszlachetniania armat młot z 4 na 5 lv i jakie koszta najczęściej są
     
  2. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Nie posiadamy takiej informacji. Trzeba czekać aż producenci gry oraz projektanci gry wprowadzą ulepszanie.
     
  3. ςzคгภץฬเςђєг[ยק]

    ςzคгภץฬเςђєг[ยק] Naśladowca mistrzów

    kiedy będzie można znowu wymieniać młoty na miotacze
     
  4. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Wymiana jest przeważnie dostępna po zakupie odblokowującego nagrodę korsarza;). Jak pamiętam to miotacze na młoty były o_O
     
  5. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    zazwyczaj są dwie opcje młoty na miotacze i odwrotnie, ale jak zabulisz za pakiet niestety i to z ograniczeniem bodajże 20 armat
     
  6. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Niekoniecznie trzeba kupować ten najdroższy pakiet. Obserwuje i w ostatnim czasie były tylko miotacze na młotki.
     
  7. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Witam! Dlaczego nie ma opcji wymiany młotow na Miotacze?zawsze była taka opcja teraz tylko miotacze na młotki
     
  8. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    Ja nie napisałam, że trzeba kupować najdroższy pakiet, ja napisałam, że trzeba go po prostu kupić, bo bp za friko już nic graczom nie chce dawać.
    Na halloween była wymiana obustronna.
     
  9. Tomoszek34

    Tomoszek34 Okazjonalny autor

    moze ktos dac link do opisu wszystkich armat od 1 poz do 5
     
  10. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Pod literą "A" w tym temacie masz wszystkie armaty w grze wybierz która Cię interesuje i będziesz miał ile i jakie bonusy daje dana armata na danym poziomie :)

    Widze, że brakuje wartości dla Voodoo i Młotów więc zajmę się aktualizacją.
     
    ڜFØĈŽКΛھ lubi to.
  11. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Potrzebuje wymiany Młotów na Miotcze:)Gdzie nagle podziała sie ta opcja??? :Młotki sa bezwartościowe:( czy teraz nabycie miotaczy pozostaje z rankingów bo z tego co zauważyłem to nie ma innej opcji ich zdobycia!!!
     
  12. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Temat nieaktywny. Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.