Armaty

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika -=grzesiu1515=-, 6 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    Może BP ponowił by to co zrobił z pokładami tylko z armatkami 50 f ?? ;) dało by to możliwość szybszego i tańszego kupienia tych armat i nowi gracze szybciej by sie rozwijali. czyli poprostu dac dodatkowe 9 licytacji 50f na targu ;) pokłady na targu z tanialy do 500 000 - 1mln zlota. i to jest sukces bp ;) zapraszam do dyskusji ;)
     
    SMOD_Mróz, MAJTEK™ oraz tinky299 lubią to.
  2. tinky299

    tinky299 Czeladnik forum

    Masz chłopie racje. Nie wiem ile mln wsadziłem w te pokłady, a od kiedy jest ich tyle sam wylicytowałem 5 :D i wszystkie za 10.000-100.000.
     
    -datko- lubi to.
  3. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    i ciesze sie ze sie zgadzasz ze mna ;) niech jeszcze BP to zrobi ^^ aczkolwiek zniwelowalo by to ta "wielka roznice" miedzy starymi a nowymi graczami ;) starzy nic nie traca bo to tylko 50 tki a nowi zyskuja normalna salwe do bicia botow ;)
     
  4. tinky299

    tinky299 Czeladnik forum

    Oj tam botów. Ja się nawet na nich sztachnę he he:D
     
    tinky29 i -datko- lubią to.
  5. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    W sumie mogliby pomyslec o nowych graczach, ale widzac co sie dzieje to dla nowych jest coraz gorzej, a nawet moge przypuszczac, ze juz nieopyla sie zaczynac w to grac :p
     
    tinky299, tinky29 oraz -datko- lubią to.
  6. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    heh a czy bp o tym kiedyś pomyśli niewiadomo ;)
     
  7. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Mówisz prawdę, armaty 50 w dzisiejszych czasach są niczym.. Powinny być za mniejsze ilości pereł :) gracze którzy zaczynają pewnie wiele by dali za 50 za pół ceny czy za 3/4 ceny. Wiadomo że i tak kiedyś musi wymienić armaty.. Jeżeli ktoś teraz zaczyna od nowa, jeżeli ktoś taki jest, musi załadować sporo gotówki w rozwój statku.
     
  8. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    tylko co zrobic zeby naklonic bd na to ? ;)
     
    tinky299 lubi to.
  9. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    Według mnie armaty 50f tak jak są na placu targowym tak powinny stać mogły by stanieć do rozsądnej kwoty pereł ^^ A tak po za tym armaty 50f zaliczył bym do armat 6f - 30f, czyli powinny być też możliwe do zakupienia za złoto np. 1 armata 50f = 1 mln złota..

    Teraz pewnie zadajecie pytanie armata za 1 mln złota, to po co ta armata na placu targowym??

    Można zawsze coś taniej wylicytować skoro armata by kosztowała 1 mln złota to na placu targowym stawki by się zmniejszyły prawda?? Bo kto by dał na licytacji 250 mln złota za 50f jak może kupić ją za 1 mln złota ^^
     
  10. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    he to tez dobra mysl. logicznie 50f nikt niekupuje. jak ktos ma perły to czeka az pojawia sie 60 f albo admirałki. wiec dlaczego cena jest ta sama ? ;) <-- pyt do wielkiego BP ;p
     
    tinky299 lubi to.
  11. tinky299

    tinky299 Czeladnik forum

    Wg mnie to obniżanie ceny praktycznie nic nie da, bo jeśli ktoś słabszy kupuje 50f to na dłuższą metę nie pociągnie- kto kupi 200 50f za perłyo_O (nie licząc tych "koksów" co kasa im bokami wychodzi:p) ale pomysł ze zamianą na złoto... ma sens:).
     
  12. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    Wiem, że nikt by ich nie kupił za perły. Nawet jak by armaty 50f dali na placu targowym za 3000 pereł i tak by nikt nie kupił lepiej wydać bańkę złota.. Ale po co one na placu targowym?? Żeby wylicytować TANIEJ!!! za 100 tys złota niż wydać 1 mln złota ^^
    Zapewne nikt nie licytował by więcej jak 1 mln złota bo tyle ta armata by kosztowała ^^
     
    tinky299 lubi to.
  13. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Jakby je sciagneli z placu to pewnie by nastepne bledy byly, wiec lepiej ich juz nie ruszac :p
     
    =Karkus-X= lubi to.
  14. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    najlepiej jak by je dali za zloto i szanse wyruwnane ;)
     
    tinky299 lubi to.
  15. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Teraz jeszcze jedno zgadzam się tu w 100% nowy gracz nie ma po co grać.
    Zobaczcie na eventy bp nie myśli wg daje 3 skórki na event i ta najgorsza z 3 też nie da się jej zdobyć dla takich graczy.Bo nowi gracze biją z 30f i myślicie że ubiją bota 30 mln hp czy 20 mln żałosne to jest.bp robi eventy dla kasy bo gracze walą w te kulki kase żeby mieć do kolekcji skórki a gracze z 30f mają 0.
    Armaty 50f pomogły by im się rozwijać i wg.
     
    tinky299 lubi to.
  16. tinky299

    tinky299 Czeladnik forum

    Może jakiś moderator się wypowiedział co o tym myśli. Zawsze jakaś opinia osób "wyższych":p
     
  17. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    wiec czekamy na opinie moda ;) i potrucie bp tylka co oni na to ;)
     
  18. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Wiem jak to jest zaczynać grę od nowa i się męczyć przez jakiś czas:) uważam że armaty 50f za złoto są dobrym pomysłem ale niestety w chwili obecnej ten pomysł odpada ze względu na zbugowane złoto które wciąż zalega gdzieś w bractwach i na kontach.
    Te armaty to żadna rewelacja dla gracza który posiada 55f, admiralskie czy inne lepsze. Ale dla gracza początkującego to już jest coś. Na początek w sam raz do bicia botów:)
     
  19. .kerdo.[P♆L]

    .kerdo.[P♆L] Okazjonalny autor

    śmieszne co piszesz :D zapytaj CMa z INT 1 co robi z tym całym złotem zbugowanym ,z miliardami kul ,armat i innymi dodatkami
     
  20. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    ale to ze zloto maja ludzie pobugowane nowych niedotyczy. a dlaczego ? kto z 5 lvl i ledwo kupiona elitka dostanie sie do takiego bractwa gdzie jest multum kasy ? gdyby sie dostawali to bractwa perelki by im przekazywaly na armaty. a tak to nowi niemaja tyle zlota i musza sie ciezko naharowac nawed na ten glupi mln zlota ;)
     
    tinky299 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.