Armaty

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika -=grzesiu1515=-, 6 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Pomysł został przekazany wyżej. Uważam że nie muszą być za złoto ale obniżyć koszt w perłach dla tych armat, pozdrawiam.
     
    tinky299, tinky29 oraz -=grzesiu1515=- lubią to.
  2. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    i dziekuje ;) taksamo dostalem odp z suportu ze dostrzegaja ten temat i przekaza go wyzej.

    moze za jakis czas cos sie zmieni ^^ dwa moze trzy lata jak wyjda 70 f armaty a 50 f beda jak 30f xd
     
    tinky299, tinky29 oraz SMOD_Mróz lubią to.
  3. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor


    Czyli rozumiem że 1 mln na 1/x na zbierać jest ciężko TAk ??
    Z błyskotek po 9 tys złota leci z potworów po 3 tys złota.. Co wolisz zbierać 7500 pereł czy 1 mln złota ??
    Ja jestem za złotem z błyskotek a perełki które uzbierasz możesz przeznaczyć na armaty admiralskie i w tedy masz 2 razy więcej armat bo zanim uzbierasz 10 tys pereł na admiralską to złota uzbierasz z 5 mln.. Mam 3 lewel pirata gram od 4 m-c i wiem co mówię ^^
     
  4. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Wszystko pieknie i ladnie, ale niesprawiedliwe wobec wszystkich " starszych " garczy, którzy wszystko musieli kupowac po starych cenach itp ;p

    Kiedys było cieżej jakos twardzi piraci dali rade ;p Nie ma co plakac tylko brac sie do roboty Piraci :D:D
     
  5. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    Kiedyś było kiedyś nie bylo talentów armat admiralskich było lepiej :D
    teraz jest teraz ^^ I są większe wydadki w kasie ^^
     
    tinky299, tinky29 oraz MOD_Walker lubią to.
  6. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    dokladnie. gram od poczatku pl1. i wtedy najwiekszym zmartwieniem bylo kupic elitke. a jak ktos kupil 105 50f to skakal do gory. a teraz dolicz kasztele poklady talenty. to jest jakos 100 krotna wieksza ilosc perel. poza tym ci "starzy " gracze sie nahapali tyle zlota armat czy perel przez bugowanie ze to napewno bedzie sprawiedliwe.
    bo teraz bugow niema.
     
    tinky299 lubi to.
  7. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Tak jasne Kiedyś oni bugowali a nie zbierali
     
  8. Jak wielu graczy zauważyło armaty 50 to dzisiaj NIC.. Po co komu 50 ? Może warto zrobić jakiś ruchomy bazar by szło odsprzedać za mniejszą ilość pereł armatki zakurzone ? Wiele graczy by zyskało w obie strony ; ) Nowi gracze by zrobili fula za grosze, aa starzy pozbyli się niepotrzebnych armat i zarobili trochę :) Jednak armaty 50 powinny być w niższych cenach.. Teraz te armaty na morzu nic nie znaczą. Walka z kims kto ma full 55/60/voodo/admiralskich jest z góry przegrana na zasięg. Armatki 50 powinny być za pół ceny lub mniej : )
     
    tinky299 i tinky29 lubią to.
  9. tinky299

    tinky299 Czeladnik forum

    Nawet jest o tym temat ale ja myślę że ciężko było by to ogarnąć
     
  10. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    bp przyjal pomysl i beda go rozwazac. prawdopodobnie obniza koszt perel. to bedzie najprostsze dla nich. ale dobre i to. zanim wprowadza jakies zmiany z tym zwiazane itak uplynie duzo czasu. ;)
     
  11. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    tinky29 lubi to.
  12. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    W sumie to nie wiem czy Armaty 50f za złoto to dobry pomysł..
    Zniżenie ceny armat 50f mogło by być, ale..
    Pływają takie boty po morzu na 1/x 2/x 3/x.. i innych meddici czy coś (na każdej mapie inne) i z nich lecą belki,armaty 30f,i coś tam jeszcze..
    Zamiast tych armat 30f z tych botów mogły by lecieć np. 1 50f, albo 2 50f. Oczywiście nie kasując przy tym 30f. W tedy na zdobycie armaty 50f czy 30f byłoby 75% na zdobycie 30f, a 25% na 50f, że wypadnie ^^

    Taki Pomysł :)
     
  13. daragonmt5

    daragonmt5 Aktywny autor

    tez moga tak zrobic
     
  14. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    tez moga ale jak by tak zrobili bylo by to o wiele wiecej czaso chlonne. ustawili by taki % ze 50f wypadaly by z tych npc jak szamki poz 3 ze skrzynek ^^ czyli raz na 1000 xd
     
  15. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    A co ty chcesz wejść zarejestrować się i bum wszystko mieć ??
    Chłopie ta gra sama w sobie jest czasochłonna i będzie..
    Jak by miały lecieć 50f jedna za drugą to sory ale jaki sens tego by był..
     
  16. Załóż nowe konto i zobaczymy jak będziesz grać :) Armaty 50 Mają być tańsze lub jakiś ruchomy bazar po to by gracze odsprzedawali niepotrzebne armatki...
     
  17. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Proponuje wprowadzić nowe armaty 40 f za złoto.
     
  18. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Nie widzę sensu wprowadzania tych armat i ich nabycia. Dlaczego znów komplikować grę?? Wprowadzonych jest już np tyle różnych rodzai kul że nie wiadomo z czego strzelać - i to jest zbędne. Forum jest czytane i pomysły brane pod uwagę, więc czasem warto przemyśleć swoją propozycję, pozdrawiam.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 maja 2014
    tinky299 lubi to.
  19. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    l
    ja ci prosze kolego. nierozumiesz to niepisz bzdur. ile medici plywa ? jeden na jakis czas
    wiec lepiej se siadz. zaloz nowe konto i kup 205 armat za pieniazki z portwela jak za pewne to odrazu zrobiles. ja nie plywam kajakiem i te armaty mam. wiec to nie dlamnie interes. tylko zal mi nowych graczy ktorzy po pare lat wbijaja armaty. i to jeszcze 50 wiekszosc ktore sa o tylek rozczas. jest zbyd wielka roznica miedzy nowymi i starymi.

    jesli jeszcze jest ktos kto jest taki cwany jak kolega to lepiej mod zamknij temat. ticket zostal wyslany pomysl bp dostalo a ja niechce sluchac nstp takich os.
     
  20. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    medici nie plywa bo jest blad i zeby go znalezc plyn w legy dolny róg mapy i tam będzie ^^
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.