Armaty

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika -=grzesiu1515=-, 6 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    to niemow tego mi tylko nowym gracza. daje pomysl zeby pomoc nowym gracza a ty tu jakies sugestie wprowadzasz. niech mod to przeczyta i powie czy jest za twym pomyslem. moim zdaniem to armatki w medici sa do bani bo tak jak mowilem bp zrobi z nimi to samo co z szamkiem w skrzynkach. a policz jeszcze ok 10-20 graczy nowych bijacych sie o 1 medici zeby nazbierac pdst 105 armat ;] moze zaloz nowe konto i pokaz jak sie szybko rozwinac nie pakujac na dzien dobry paru set zl w gre ;) powodzenia ;)
     
    tinky299 lubi to.
  2. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    Chlopcze tak sie sklada ze jestem zarejestrowany na forum 1 miesiac po zarejestrowaniu konta Pozdrawiam ^^
     
  3. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    chlopcze powiedz do syna jak masz ;) jestem za stary na to slowo ;) a moim zdaniem przeczytaj uwaznie kolego forum od poczatku i potem sie wypowiadaj ;)
     
  4. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    Dobra nie spinajmy XXXX ty masz swoje zdanie ja mam swoje zdanie koniec Spiny!
    Ja dałem swoją propozycje ty masz swoje..
    A co będzie to będzie..

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    Kara
    Brak kultury: 11 - 51 pkt
    MOD_Walker
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 maja 2014
  5. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    moim zdaniem mod zamknij juz ten temat. doprowadzi to do klutni itp. a ticket poszedl wiec po spr ;)
     
  6. W takim razie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.