Atlantyda - Wasze Opinie

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 21 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Atlantyda jest już z nami jakiś czas, bardzo chcemy poznać Wasze opinie na jej temat. Czy uważacie że trzeba coś zmienić ? Jeżeli tak to zapraszamy do wypełnienia ankiety

    https://forms.gle/8rfPhGkoRyDq3chb9

    Wasza Ekipa Seafight!
     
  2. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Z racji pytań w języku angielskim, czy odpowiedzi w językach narodowych będą uwzględniane, czy też lepiej pisać w języku międzynarodowym tj po angielsku?
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Można odpowiadać w języku narodowym.
     
  4. driver7171Ł©K

    driver7171Ł©K Młodszy ekspert

    badziew ta atlantyda
     
    BA_PP187 lubi to.
  5. ...AssassiN...

    ...AssassiN... Okazjonalny autor

    Możemy się nie zgadzać w wielu sprawach, ale każdy się zgodzi ze mną że atlantyda nie ma nic wspólnego ze seafight em jest to zupełnie inna gra która działa na podobnych zasadach jak seafight. Dziwi mnie dlaczego na siłe jesteśmy nie jako zmuszeni grać w obie gry. Gdy wejdziemy w sezon jest i również atlantyda z której możemy uzyskać monety do sezonu gdy zobaczymy na pakiety również są one mieszane nie ma pakietów stricte na seafight i atlantyde tylko są one mieszane czy też kody które są darmowe też są mieszane. Moim zdaniem powinni jakoś oddzielić od siebie te dwie różne gry. Dziękuje i pozdrawiam.
     
    SCM_Spacja, BA_PP187 oraz -rodrigez35- lubią to.
  6. ubothehe

    ubothehe Forumowy żółtodziób

    dla mnie projekt bez snesu, powinna byc to osobna gra, tym bardziej pakiety ktore sa dostepne do zakupu maja w sobie szrot do atlantydy za ktory z przymusu trzeba placic, smiech na sali nie tedy droga
     
    SCM_Spacja, RexusYo! oraz BA_PP187 lubią to.
  7. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    ja nie korzystam kompletnie z tego dodatku i również uważam że powinna to być osobna gra.
     
  8. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Odkąd pojawiła się ta Atlantyda to jeszcze ani razu tam nie byłem i nie wejdę po prostu jakoś mnie nie interesuje. Kiedyś się śmiałem (nawet kilku osobom z bractwa pisałem), że jeszcze trochę i łodzie podwodne wprowadzą i będą strzelać torpedami i się nie pomyliłem :p. Niech jeszcze wprowadzą trzecią wersję gry z helikopterami i odrzutowcami, a cała akcja rozgrywać będzie się w powietrzu :rolleyes::p. Co do samej Atlantydy to nie podobało mi się to od samego początku bo wiedziałem, że wyjdzie beznadzieja, gra 2 w 1. Co do pakietów to praktycznie ich nie kupuję jedynie korsarz, ale jeśli ktoś tam nie gra to po co mu jakieś torpedy, silniki i inny badziew? Powinny być osobne pakiety, a rozwiązanie powinno wyglądać wg mnie tak: grasz normalnie widzisz same pakiety z wyposażeniem seafight, wchodzisz na atlantyde pakiety z seafigft są wyłączone, a widać tylko te z Atlantydy ;). Najlepiej będzie jeśli to z seafight całkowicie usuną i otworzą nową grę, kto będzie chciał to będzie tam grał a kto nie to nie. Tylko tu raczej chodzi o hajs, a tą grą nie przyciągną zbyt wielu ludzi, a serwery i pracowników nad porządkiem gry trzeba opłacić więc lepiej i szybciej wkleić grę w grę :/
     
  9. .Menel.

    .Menel. Forumowy żółtodziób

    Mi wydaje się że chcą sprawdzić nas czy ATLANTYDA to gra warta żeby ją wprowadzić jako oddzielną gre więc stąd różne zapytania do nas moim zdaniem jak wprowadzą to jako oddzielną grę to życzę powodzenia gra niewypał
     
  10. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Mi sie podoba ta atlantyda. Ma to swój klimat że pod nami pływają łodzie podwodne :) A najważniejsze jest to że jest to atlantyda a nie jakaś marna aktualizacja wprowadzająca jeszcze nowsze armaty (lepsze od władcy) BO to co się dzieje z salwą to jest jakaś pomyłka. Zero walki bo ludzie na hita padają